Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Zedz #12535 üzenetére

    Komolyan nem sikerült megértened, amit az előbb én is leírtam, meg amit fordfairlane is említett példaként? :DDD Megkérsz rá, hogy fejtsem ki, miközben pont abban a hsz.-ben írtam le a választ (lásd pl. utsó bekezdés), amire reagáltál? :DDD

    "A fenti munkákat kizárva ami még sok memóriát ehet azok a mai játékok"
    És szerinted ennyi, kész, megállt a dolog? :DDD Szerintem olvasd el még egyszer az előző hsz.-eket, tanulságos lesz.
    Van még egy pár memóriazabáló dolog a játékokon kívül, csak ahhoz a saját világodon kívülre is kell pillantani.

    "kérlek fejtsd ki, milyen hétköznapi dolgokkal tudna megölteni 8GB memóriát?"
    Ezt már megválaszoltam, de hogy jön a szövegkontextusba a "hétköznapi" szó? Fejlesztői topicban vagyunk, nem átlagfelhasználók igényeiről beszélünk.
    Az, hogy te egyelőre Notepad++-t használsz, vagy egy szál IDE-t, és kész, az nem jelenti azt, hogy ennyiben kimerülnek az általános fejlesztői igények, esetleg felmerülhetne benned, hogy más fejlesztők nálad picit komolyabb környezetekben dolgoznak webfejlesztés során is. Vagy ha nem is annyira komoly, akkor is valami miatt igényli a memóriát.
    Az utolsó mondatod meg a no comment kategória, úgyhogy arra az előzőek fényében nem reagálnék.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák