Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Aliendej #1622 üzenetére

    Anroidra NINCS iGO, sem Amigo hivatalosan, kivéve a Samsung Galaxy Spica-t.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Cariddi

    csendes tag

    válasz Aliendej #1622 üzenetére

    Sajnos nem tudok mindenre előre védekezni, ezért utólag teszem.

    Már elolvastam egyszer az összes hozzászólást az elejétől kezdve, nem kis időmbe tellett, és egyes részeket többször is....Nem vagyok kezdő, ugyanezt a progit használtam konvertálásra, már mindenféle formátumot, kódolást, méretet, bitarányt kipróbáltam és 10 videóból 1, ha viszonylag jó lesz. Amit küldtél videót az tényleg szinte akadás mentesen megy (tehát nem az én 960-asommal van a baj), de hidd el, hogy próbáltam ezt a formátumot is, és azok nekem nagyon silányan sikerültek, pedig a sz.gépem sem egy ócskavas. De talán teszek még pár óra próbát, hátha lesz vmi, csak egy kicsit elment a kedvem, hogy miért nem lehet ezt úgy megoldani, hogy ne kelljen az embernek ennyit kínlódnia....

    pl. többek között ezért adtam túl a Concorde 7020-asomon is, mert bár tényleg nagyon jól összerakott és erős hardverrel rendelkező jószág elfogadható áron, de iszonyatosan sokat kellett rajta mókolni, ügyeskedni, hogy úgy működjön, ahogy az elvárható lett volna. Ez persze sok esetben az Android miatt volt és nem a kütyü miatt, de ott is volt mit fejlődni. És ehhez a Concorde-os srácok is hozzá tették a magukét, le a kalappal a support-ért, de egyszerűen belefáradtam abba, hogy szinte nem volt olyan dolog, ami miatt ne kellett volna valamibe belenyúlni, hangolgatni, átvariálni, stb., hogy jó legyen, meguntam, hogy olyan sok időt kellett rászánnom, el is adtam. És most itt is ezt érzem, hogy nem megy simán, melózni kell vele, és egyszerűen unom már, van más is, amire időt kell szánnom.

    Az FM transzmitter esetében is már rég megvettem az ebay-en azt, amit ajánlottak, és igen, a sípolás megszűnt, most csak élvezhetetlenül recseg, akárhogy állítom.... :C No Comment. Jah, és apropó, marhára idegesítő, hogy amikor rádugom, úgy veszi, mintha sz.géphez csatlakozna, ezért kilép mindenből, és bejön a csatlakozós képernyő, ki kell belőle lépni, és újra az Navi. Ha véletlenül kijön a szivargyújtóból, akkor kezdődik minden elölről. Ez szintén No Comment, de legalább nem volt drága, és másra tudom majd később használni.

    Ha az Amigo-s MyWay-en kívül lehet futtatni más iGO-t is (akár Primo-t, vagy régi iGO 8 lenne a legjobb) valahogy Androidon, akkor arra vevő lennék, mert akkor gyakorlatilag megoldódna a problémám.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák