Új hozzászólás Aktív témák

  • csepige44

    csendes tag

    válasz hojos #191 üzenetére

    Én úgy emlékszem,hogy amikor meg vásároltam a navigációs gépemet ami ebben az esetben Wayteq 950bt HD,semmi olyat nem írtam alá és nem is akartak velem elfogadtatni semmilyen szabályzást arra vonatkozólag ,hogy milyen típusú, gyártmányú szoftvert rakhatok a gépre. Ha navigációs program nélkül,a külön navigációs program indítására szolgáló ikonnal szerelt PNA ,arra enged következtetni,hogy akár több navi programot rá lehet tenni.Ha szabályozva lenne fix progival és választó ikon nélkül árulnák és le lenne írva a vásárlási feltételeknél,hogy ugrik a gari ,börtön kivégzés stb..Az hogy nem az IGO -val van szerződve a Wayteq sajnálatos,de semmi közünk hozzá.Az IGO egyes verzióit simán meg lehet vásárolni és az,hogy azt mire használod ,na azt sem szabályozzák és nem is szabályozhatják.Voltam szervizben a Wayteq-nél mert a frissítés nálam gondot okozott,IGO 8 jogtiszta progi volt rajta amit régebben egy kártyán vásároltam meg.Szavuk sem volt arra ,hogy ez gáz csak szóltak,hogy sajna most minden törlődni fog.Szóval ami nem támogatott az nem egyenlő a tiltással,jogsértéssel.

Új hozzászólás Aktív témák