Új hozzászólás Aktív témák

  • ATM_automata

    őstag

    válasz topi66 #3537 üzenetére

    Egyet értek veled és Olutin-al. Ezt mondom én is már egy ideje.

    Az NNG azt a vonalat követi, mint a MOL és OTP. Hazai cégek, akik a világpiacon gazdagodnak és mégis a magyart húzzák le a legjobban. Itthon drágák, mert monopol helyzetben vannak, külföldön meg olcsóbbak akár az itthoni áraknál is, mert ott piaci verseny van és minket húznak le nem mást...vagy mondhatnám a T csoportot is, akik németbe 1 euróért adják azt a telefont, amit itt 2 év rabsággal 10-20.000-ért veszel meg.

    Igaz az, hogy kicsik vagyunk és egy világcégnek nem számít a magyar piac....ezért teheti meg az NNG azt amit tesz és azért is, mert pl. a hazai szaksajtó nem lobbizik erőteljesen azért, hogy ez publicitást kapjon. Nem bírálatként, pusztán ötletként mondanám azt, hogy pl. Bog és kollégái is tehetnének valamit azért, hogy ez változhasson....persze széllel szemben pisilni ők sem tudnak, meg lehet nem is érdekük, de azért elég jó cikket lehetne kerekíteni abból amit már itt leírtunk pro és kontra, és szerintem nagyon sok dologban igazunk van....hogy legyek törvény tisztelő, ha a törvények és gyártók csak korlátoznak nem segítenek és nem kínálnak nekem megfelelő megoldásokat....

    [ Szerkesztve ]

    What else?

Új hozzászólás Aktív témák