Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Killer81

    csendes tag

    Üdv mindenki.
    Ma vagy holnap veszek egy ilyen kütyüt. (Sima N770)
    Eredetileg 20eFt-ért néztem egy 2Gigás MP5 lejátszót de az asszony nem támogatta
    viszont a GPS-t igen, Én meg tudnék munkahelyen filmet nézni meg zenét hallgatni rajta.
    Ezért esett erre a választás.
    A kérdésem az lenne hogy szép minőségre kódolva milyen video képet prudukál és egy normális fülhalgatóval milyen a filmek illetve MP3-ak hangja?
    Mármint olyanokra gondolok mint színmélység, kontraszt, hangminőség, hangzás.
    Mivel ezt a készüléket nem kifejezetten erre élezték ki érdekelne valaki véleménye, aki nem teljesen laikus a témában.

  • Killer81

    csendes tag

    És még valami ha valakinek van tapasztalata ebben.
    Full feltöltve aksiról kb. mennyi Audio és mennyi Video megy el egyhuzamban.?

  • Killer81

    csendes tag

    Üdv emberek.

    Megvettem ma délután az N770 sima változatát. (no BT, no FM)
    1. Összekötöttem géppel és fölismerte mint ahogy PENDRIVE-okat szokott.
    2. Total Commanderben látom is full üress 2 giga belső memóriáját.
    3. Létrehoztam rajta a "mobilnavigator" mappát.
    4. Belemásoltam az Nav.N.Go.iGO.v8.3.1.57021 tartalmát.
    5. Ott átneveztem a "mobilnavigator" mappában lévő iGO8.exe fájlt "mobilenavigator.exe"-re.
    6. Módosítottam a könyvárban lévő "sys.txt"-ben az említett app="%SDCARD%/iGO8" sort app="ResidentFlash/mobilenavigator" -ra.
    7. Kikapcsoltam a készüléket majd be.
    8. Az alapmenüből indítottam a navigációt.
    9. 1-2 másodpercig teljes képernyőn bevillant a IGO logo, aztán kilépett az alapmenübe.

    Ennyi. Ha valakinek nincs ötlete, akkor próbálkozom más verziókkal is. Eddig nem sikerült.

  • Killer81

    csendes tag

    Na elvtársak.
    Végül is rájöttem magamtól. (Google)
    Mindíg jön a duma hogy olvass visszafele....1000x leírtuk.
    Emberek, láttátok mennyi hetet havat összehordtatok és hány oldalon, hozzászóláson keresztül és mennyi ebből a félinformáció vagy olyan infó amivel laikus nem tud mit kezdeni?
    A munkahelyen kiollóztam az összes hozzászólást egy TXT file-ba.
    Kinyomtattam !!!
    Apró betűvel is lett vagy 160oldal. Már itt kidudorodott a homlokomon az ér.
    Aztán úgy 50 oldal után agyérgörcsöt kaptam és az összes nyálam elfolyt a padlóra mire magamhoz tértem.
    Először a leírás alapján minden sikerült csak gyors kilépéssel reagált indításkor.
    Aztán beleástam magam hogy LICENCE file híjja van.
    DE MI A RETEK AZ A LICENCE FILE ÉS A MIKULÁS HOZZA VAGY A GÓLYA?
    Még mélyebbre ástam és rájöttem.
    NEM kerestem rá a hiányzó file-ra és illegális helyről NEM töltöttem le azt és NEM másoltam a helyére és azután NEM szűnt meg a problémám és azóta NEM tökéletes az N770-em. :DD :)) :DD
    Csinálok ma este egy PARASZT TUTORIAL-t és belinkelem IDE.

Új hozzászólás Aktív témák