Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz housejoy #60 üzenetére

    snowdog te milyen géppel probálkozol? wayteq 770-el?

    Szia! Nagyon szépen köszönöm!

    Igen, Wayteq N770BT-t használok! Viszont nem is emlékszem rá, mikor léptem be utoljára a saját menüjén keresztül! :DD

    Az utóbbi napokban egyből a WinCE felületre megyek. Pedig rémlett, hogy már találkoztam ezzel a lehetőséggel.

    Most viszont éppen egy új skin változatot készítek hozzá. Aki ismeri és használja a Riks 3.2-öt, annak ez jó hír lehet. Rájöttem, hogy van benne pár olyan gépspecifikus beállítási lehetőség is, ami csak akkor látható, ha a skin automatikusan felismeri, milyen gépen fut. A Wayteq 770-et eddig nem ismerte fel, de már megtanítottam rá! :C

    A rejtett gombok közül néhány:
    - MP3 gomb, ez már működik is, az IGO-ból el lehet indítani a lejátszót, majd bezárás nélkül vissza lehet menni az IGO felületére, miközben tovább szól a zene,
    - Calculátor gomb, már ez is működik, elindítja a programot,
    - BT gomb, na ezt még nem tudtam megoldani, a gomb megvan, bármit hozzá tudok rendelni, de nem tudom hogyan indíthatnám el a WinCE alól a BT-t. Találtam egy BTonoff.exe programot, de ezzel nem működik, keresgélek tovább.
    - Transmitter gomb, ez is előjön, de a probléma ugyan az, mint a BT-nél
    - USB gomb, probléma mint előbb,
    - Sirftech gomb, ezzel eltudom indítani a Sirftech programot, de ami nekem van, az nem felel meg a gép felbontásának, és az alja lelóg a képernyőről, tehát kezelhetetlen.

    Nekem a Riks 3.2 van meg, de már léteznek újabb verziók is, viszont azok még fizetősek.

    Az új skint még senki se kérje tőlem, mert nagyon erősen fejlesztési szakaszban van. Ha készen lesz, közzéteszem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák