Keresés

Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz fsb1000 #17228 üzenetére

    Szia..

    A program neve Google Sketch Up........ Ingyenes és nagyon könnyen használható.... Aki nem akar a CAD-el, Maya-val, vagy 3DS Max-al szenvedni, akkor ideális program, bár van jó néhány idegesítő tulajdonsága........ Méretezést ismeri mm-ben cm-ben, meg még egy csomó mindenben amit úgy sem fogsz használni :P . A baj, csak annyi, hogy addig írja ki a méretet, amíg a mérő eszközt használod, ha el kezdesz modellezni, akkor eltűnnek a méretek, de lehet, csak én vagyok béna, mivel csak tegnap óta használom én is a progit. A fenti rajzot mintegy 10 perc alatt dobtam össze..... Lehet hozzá előre letölteni modelleket, és ezeket csak be kell importálni.......Itt találsz jó pár dolgot

    Ma már meg van a ház vázszerkezete, már csak össze kéne hegeszteni...... :)
    Elég nagy lesz a ház (30x60x70 cm), gondolom így nem baj, ha belülről fújja kifele a venti a radin keresztül a levegőt, hiszen elég nagy levegős tér lesz mögötte, nem valószínű, hogy nagyon fel melegedne ez a levegő..... Vagy rosszul gondolom ???

    Másik: gondolkodtam rajta, hogy a radi mondjuk a ház tetején legyen, jó pár hozzászólással előttem voltak is tervrajzok a felfogatáshoz....... Az nem baj, hogy akkor nem a tartály, hanem a radi lesz a legmagasabb pont??

    Köszi. Üdv.

  • KaYaK

    tag

    válasz fsb1000 #17228 üzenetére

    2 tripla radi elég robosztusan hangzik! ;] A rendszer hogy milyen gyorsan forgatja a vizet azt a szivattyú vízszállításából tudjuk nem? 450l/perc. Az viszont hogy a a víz/levegő különbsége tuti 15 fok körül lesz azt már most látatlanba aláírom. :K De tulajdonképpen ezzel mire is akarunk kijukadni? :DDD De lenne egy másik kérdésem! Ezt a rendszert tutti hogy 2 körösre kell tervezni nem? :F A 2 körös rendszert hogyan kell kialakítani vagy mi lenne az ideális szerinted(tetek)? Vagy ehhez milyen különböző alkatrész kell?

    [ Szerkesztve ]

    élni és élni hagyni...

Aktív témák