Keresés

Aktív témák

  • Lucif-R

    senior tag

    válasz szbalogh #17084 üzenetére

    Elek,Balika "feláldozom" magam :B :

    Figyeljé TE! Jólenne ha nem irogatnál olyat amihez _NEM_ értesz ( mondom én :U ) szal jólenne ha utánna olvasnál egy két dolognak vagy esetleg használnád azt a nyomoronc KERESŐT ami bal fent található mert kb mindere találtál volna választ ( ami még a valósághoz is közelvan ) a kérdésekre/kijelentésekre.

    A hatékony radi a lényeg.
    >>> Akkor a hatékony CPU blokk az lényegtelen... ééértem... szerintem a teljes rendszer hatékonsága jó ha minnél magasabb és nem csak a radié

    Meg az, hogy mennyit hűtesz.
    Mennyit hűtesz? Hm... visszaolvastam pár postot de nem értem ezt az opciót... :(

    Ha több blokkod van számíthat a sorrend is. mondjuk a végén ne meleg víz jusson a legérzékenyebb részre.
    >>> Ennyierővel akár a föld lehet lapos is... meg a kocka lehet kerek is... már elmondtuk 1milliószor hogy NEM számít a sorrend ( max abban hogy mennyire lesz nagy gubanc a házadon belül ) Mivel a rendszerben levő folyadék adok pillanatban lévő max és min hőmérséklete ( pl radi ki és be csonk ) max ~1°C vagy ~2°C eltérést fog mutatni igy nincs olyan a rendszerben hogy "meleg víz" ( legalábbis abban az értelemben ahogy te irtad )

    Csipszet
    >>> Esetleg kólát is kérsz a csipszhez? :U

    Melyik a praktikus sorrend?
    >>> Lásd fentebb, a lényeg hogy ne 2km csövet hsaználj fel.

Aktív témák