Aktív témák

  • R.Zoli

    őstag

    válasz Reset Elek #919 üzenetére

    Mikor jöttél azzal, hogy amerikaiak feltalálták, hogy gyémántport kell keverni a hűtőfolyadékba, teljesen belelkesültél, és örvendeztél, hogy mennyire jo lesz.... Szóltam, lehurrogtál.

    Nézd ezt egyikünk sem próbálta így ,hogy Te azt állítottad ,hogy az majd szét fog mindent koptatni a rendszerben semmiféle bizonyítékod nincsen erre, én azt mondtam ha nagyon kicsik a részecskék akkor nem fog ez megtörténni...Valszeg nem tesztelsz NASA technologiákat így Te sem tudod mi az igazság...Szal ezen nem értem mi a probléma még mindig...

    Meg amikor Németországból hozattál 20 eFt-os aluminiumtömböket, hogy te majd abból csinálsz radiátort, mert az az überkirályság... Szóltam, lehurrogtál.

    Azok a tömbök a CNC marós ismerősnél vannak... Mellesleg azok a tömbök itthon is 20K lett volna darabja és a vita arról ment ,hogy érdemes-e külföldről hozatni alapanyagot aminek jobbak a hővezető tulajdonságai mint annak amit nálunk megkapsz... Most fordítom ehhez a cikket ami hasonló dologról szól és fennt lesz egy nagy teszt formájában annak a bizonyítása ,hogy mennyire sokat is számít ,hogy milyen tisztaságú anyagokból vagy ötvözetekből csinálunk radit... Szal itt megint nem értem mi a gondod... A radiaim valszeg előbb elkészülnek mint a blokkod :D De ez nem bántásképpen mondom csak tényként megállapítom... Ettől függetlenül bemutatom itt miket csináltattam természetesen...

    Mikor még régen mondogattam, hogy a D5, na abban van fantázia, TTS kollégával együtt lehurrogtatok...

    Ez az első amiben igazat adok! Ez tényleg így volt. Nem láttam benne fantáziát ,de IceAge rábeszélt ,hogy próbáljam már ki....Ettől függetlenül elsőre azért is nem láttam benne fantáziát mert a Ling-nél azt mondták 38K egy szivattyú...Amint normális ár lett rá kipróbáltam és igazad volt a legjobb szivattyú. :R Ha olyat írsz ami igaz én elismerem,ebben tévedtem anno,hogy a D5-öt nem érdemes használni...

    Majd ha pontról-pontra megindoklod, hogy egyik miért jobb a másiknál, leborulunk előtted. Addig meg neked is tiszteletben kell tartanod mások tudását.

    Pont ennek érdekében alapos tesztek indulnak holnaptól a honlapon,hogy ne csak a levegőbe beszéljen az ember minden számokkal alátámasztva...


    Jah, és amíg diplomás emberként meg sem próbálsz helyesen írni, nemtudom mit vársz. Ki vegyen így komolyan ???? Nem személyeskedés, csak tény, hogy azokat, akik egy általános iskolás szintjét sem ütik meg, nagyon kevesen tisztelik


    valakik ékezet nélkül írnak fórumokban, engem sosem zavart az sem... Ez a Te hepped, fogadd el ,hogy nem mindenki elemezgeti a helyesírását otthon....Engem különösebben nem érdekel... Magyarul írok ,egy-két hiba mindenkinél becsúszik lovagolhatunk ezen de ez nem a szépirodalmi poéták fóruma... Ha igen akkor gyűjtsd mindegyikünk helyesírásában a hibákat és év végén osztályozz mindenkit :D Szerintem mindenki megbukna :d Jah és nem helyesírásból van a diplomám :D Haverom indexnél újságíró és kettest kapott a nyelvtan érettségin....Mellesleg megjegyzem ott a szerkesztőségben többen is vannak így :D Who cares? :D


    [Szerkesztve]

Aktív témák