Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    Nem tudom jó helyre írom e de vásároltam anno egy computherm Q3 szoba termosztátot és fel is lett szerelve egy régi tekerős helyett mert azt mondták ezek sokkal pontosabbnak.De a gond az vele,hogy bármit állítok be nem kapcsol vagy be vagy ki csak ha állandóan manuálisan beavatkozok.Próbáltam már pontosítani kis tekerővel a hőmérséklet beállítást,próbáltam a jumperekkel játszani de nem megy sehogy sem.Ha mondjuk 20 fokot érzékel a lakásban én meg mondjuk beállítom akármilyen fokra akkor sem kapcsol ki én már nem értem ezt az egészet,hogy működne?Van,hogy pl elkezdem feljebb venni a beállítást és csak 22-40 fok között kapcsol ki már ha addig állítom.Nem úgy kéne neki,hogy ha eléri a beállított hőmérsékletet akkor kikapcsol ha alá esik meg bekapcsol?
    Egyébként még annyit anno néztem videót bekötésről ott 2 szál vezetéket kötöttek be NO12-re és a COM2-re de még ugye alapból van egy NC3 viszont nekem a régi termosztátba 3 szál vezeték ment és annyi is lett bekötve.

    [ Szerkesztve ]

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák