Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baryka007

    őstag

    Üdvözletem, a Batch fórumról kicsit át merészkedtem ide mert most egy Visual Basic programot kéne írnom ( erre sajnos képtelen a batch...) a lényeg hogy van egy ilyen programom eddig idáig jutottam vele...
    Set WshShell = WScript.CreateObject("WScript.Shell")
    WScript.Sleep 9000 '
    For i = 1 To 1000
    WshShell.AppActivate "AutoCad"
    WshShell.SendKeys "{TAB}"
    WScript.Sleep 50
    WshShell.SendKeys "1"
    WScript.Sleep 1500
    WshShell.SendKeys "1"
    WScript.Sleep 2000
    WshShell.SendKeys "1"
    WScript.Sleep 2000
    WshShell.SendKeys "1"
    WScript.Sleep 2000
    WshShell.SendKeys "1"
    WScript.Sleep 50
    WshShell.SendKeys "a"
    WScript.Sleep 50
    Next

    A lényeg hogy a végén az "a" karaktert legalább 3mp ig lenyomva kéne tartania ... de ha meg az "a" betűt külön ciklusba rakom hogy kb 3 secig látszólagosan lenyomva tartsa előtte rendesen túráztatja a processzort és meg is áll egy kicsit az élet a gépem agyába amikor az a ciklus folyik szóval a lényeg hogy az "a" betűt a végén 3 secig kéne lenyomva tartania ... előre is köszönöm! :)

  • Baryka007

    őstag

    Üdv!

    WshShell.AppActivate "Calc" evvel a paranccsal lenne egy kis gondom.... A gond az hogy két Calc van nyitva és a kettőt kéne váltania... de mindig csak az elsőnek felnyitott calcot húzza elő a progi nem lehetne megkülönböztetni a két calcot hogy a program a kettő között tudjon váltani ?

    És ne haragudjatok... de a Visual Basicről halvány lila fogalmam sincs... szóval ha nem fárasztalak titeket nagyon le... akkor szájbarágósan magyarázzátok kérlek :DDD

Új hozzászólás Aktív témák