Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    Sziasztok!
    Egy barátom gondban van.
    Gyerkőcöket odaengedte a gépéhez és beszívott egy vírust.
    Valami rendőrségi figyelmeztető ablak kerül az előtérbe.
    Sikerült valahogy ráraknom a super anti spyware-t és az MSE-t is.
    A Win eredeti géppel vásárolt OS.
    Sajnos az MSE install után újra akart indulni, ahogy szokás. Eztán viszont már véletlen sem tudom kikerülni, hogy az ablakot ne tegye ki az arcomba. Win+P és Win+L működik, ahogy a feladatkezelőt indítanám felvillan és háttérbe rakja. Super Anti Spyware is talált vagy 285 figyelmeztetést, amiről soroltam honnan való. Feléért a barátom pironkodott (nénis oldalak), a másik feléért a gyerkőcök. ;]
    Kérdeztem hogy benézzek-e az előzményekbe és a tárolt cockiekba, köszönték nem kérik. :DDD
    Már csak elvileg ez a rendőrbácsis vírus van a gépen, MSE-t el is tudom indítani, de ahogy elindul a megtisztítás, a következő ablak előtt, ahol el tudnám távolítani már az arcomba tolja az ablakot. Oldalsó és alsó csúszka van rajta, de se bezárni, se háttérbe nem tudom rakni.
    Mivel lehet ezt lepucolni, vagy hogyan?
    Válaszokat előre is köszönöm.
    Lehetőleg win újratelepet kihagynám, ha lehet.
    Időt biosban babráltam az sem jött be sajnos.
    Elvileg skacok elmondása szerin valami minecraft vagy májnkraft progihoz szedtek le valamit és egy fórumon kattintottak egy linkre akkor jött elő. Eliveg a kieg vagy micsoda viszont a gyári oldalról jött le... de csak hebegtek habogtak félig, amikor már kicsit felemeltem a hangom, hogy mi is történt. :D

Új hozzászólás Aktív témák