Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    Nekem egy olyan problémám lenne,hogy van egy URL:mal nevű vírusom és akkor ugrik fel az avast figyelmeztetés mikor a firefoxban új üres lapot nyitok meg.Nos találtam a neten egy leírást,hogyan lehetne megoldani.

    "Nekem is ez volt és ki lehet irtani.
    Ez a profi módszer:
    Indítsd újra a géped "Csökkentett mód hálózattal" módban! (Nyomd be a reset gombot majd kiírja a Windows hiba utáni helyreállítás

    ablakot és ott válaszd ki ezt a lehetőséget)
    Ha bejött minden akkor nyisd meg a böngésződ! Ilyenkor nem fogja kiírni a vírusokat! Ha igen akkor sincs baj!
    Most írd be Google-ba hogy "Combofix" és menj az elsőre. Töltsd le. Miután letöltötted nyisd meg és telepítsd. Ha kész van megnyílik

    egy parancssorhoz hasonló ablak. Na ez az ablak elveszi az internetedet, mert vannak olyan vírusok akik akkor tudnak kárt tenni ha

    van interneted (Van olyan vírus ami le tudná állítani a Combofixet). Tehát nem lesz neted. Bejött a kis kék ablak. Ott várjál nagyon

    sok időt... Kb. 10 percig kell várnod. Addig várjál amíg be nem jön egy bizonyos "log.txt" fájl. Ha bejött akkor bezárhatod és

    indítsd újra a géped normálisan! (Miközbe futtatod a Combofixet közbe ilyen szövegek lesznek:
    "Completed Stage_1"
    "Completed Stage_2"
    "Completed Stage_3"
    "Completed Stage_4"
    "Completed Stage_5"
    stb. Szóval újraindítod a géped normálisan. És láss csodát :D"

    De ezt nem tudom megcsinálni mivel ha be megyek Csökkentett mód hálózattal ba akkor nem tudok csatlakozni a netre ,hogy meg csináljam a dolgokat,nos a következő képen látszik miért nem sikerül,talál egy csomó hálókártyát vagy mit felkiáltó jellel,de a realtek ami alapból van azt meg nem érzékeli,csak ott van a többi közt tárcsázáskor hiba 711 et ír ki a rendszer.Nem mertem törölni a felkiáltó jeleseket,viszont így nem tudom meglépni a vírusirtást,mit csinálja?

    Aztán most normál módba vissza lépve lett egy ilyen az eszközkezelő/hálózati kártyáknál teredo tunneling
    pseudo interface,ezzel mihez kezdjek?

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák