Új hozzászólás Aktív témák

  • eszthan95

    csendes tag

    Sziasztok!

    :O :( Tegnap óta az Avast virus irtom azt irja ki hogy:
    Rossz indulatú kód blokkolva :Y
    Az avast rendszerfájl védelem blokkolt egy fenyegetést.További müvelet nem szukseges.
    ...
    Fertőzés: Win32:Brontok-CE
    Müvelet:kARANTÉNBA ÁTHELYEZETT
    Folyamat PID4

    És mindezt most utoljára 33x.
    És 10 percenként jelenik meg az ablak és ezt irja ki.

    Leírom az elözményeket.:

    Kb. 3 hónapja vagy még több a számítógépem bizonyos idő után automatikusan újra indult.Nemtudtam mire véljem.Így hát szóltam a szüleimnek akik azt mondták valószínű h áramingadozás de valahogy nem hittem el.Na de azért hívtunk egy villnayszerelőt.De attól függetlenül ugyanugy mindig ujra indult automatikusan.Jelzem persze mindig ment a Utorrentem mert töltötte vissza a filmeket.Egyiknap kikapcsoltam a Utorrentet és akkor a számítógépem nem indult ujra.Akkor perpillanat arra gondoltam h valószinuleg tulságosan leterhelem a számítógépet.igyaztán nem nagyon használtam a Utorrentet.Ma mikor már nem tudom hányadszorra jelent meg az avast h: ROSSZ INDULATU KÓD BLOKKOLVA...akkor már kezdtem megijedni....és megnéztem mit ir...mi okozza ezt.utána néztem a vírusnak.:
    Tevékenységek
    Minden vírus, féreg azt csinál, amit akar, illetve amit a programozó beleprogramozott. Egyes vírusok, férgek tevékenységüket (büntető rutinjukat) valamilyen eseményhez, legtöbbször valamilyen időponthoz kötik.

    Feltétel
    az alábbi szótöredékek szerepelnek a megnyíló ablak nevében: .EXE, REGISTRY

    Tevékenység
    újraindítja a számítógépet

    Ekkor jöttem rá hogy miért is indult annyiszor ujra a gépem.Nem vagyok Számítógép szakértő de nem is vagyok annyira hülye h ne értsek hozzá.
    SZÉPEN KÉRLEK.SEGÍÍÍTSETEK MIT TEGYEK????

    U.i: Talán nem kellene többé filmet letöltenem....Töröljem le a Utorrentet??:s

Új hozzászólás Aktív témák