Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Egy vastag szemüveget viselő idős néni megszólít egy kisgyereket az utcán:
    - Kisfiam, átvezetnél engem az utca másik oldalára?
    - Szívesen. Ott tetszik lakni?
    - Nem, ott parkol az autóm.

    Férj a feleségéhez:
    - Ma is járt itt az anyósom?
    - Igen drágám, miből gondoltad?
    - Le van köpve a fényképem!

    Kovács anyósa felakasztotta magát. Felesége, aki a dolgot észrevette, rohan az urához, aki újságot olvas.
    - Jenő, a mama felakasztotta magát, már fuldoklik! Adjál hamar egy kést!
    - Még mit nem!? - mondja Kovács - Elvágni azt a drága kötelet? Csomózd ki!

    - Lányom, szeretnék a vőm kedvében járni. Szerinted melyik ruhámat vegyem fel?
    - Szerintem azt, amiben utazni szoktál.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Taxi a Lánchídon, forgalmi dugó, a sor csak lépésben halad.
    Türelmetlen hölgy a taxisofőrhöz:
    - Mondja, nem tudna egy kicsit gyorsabban menni?
    - Én tudnék, asszonyom - mormogja a taxis -, de nem hagyhatom itt a kocsit...

    Ül a horgász a vízparton, amikor arra megy egy idegen:
    - Van kapás ? Van kapás ?
    - Az előbb dobtam bele egyet a vízbe. - feleli a horgász.
    - Miért ? Méreten aluli volt ?
    - Nem. Csak folyton azt kérdezgette: van kapás?

    Egy férfi bemegy a kocsmába, és kér 3 pohár Unicum-ot.
    - Mire ez a nagy felhajtás? - kérdezi tőle a kocsmáros.
    - Ma éltem át életem első orális-szexes élményét.
    - Gratulálok! A 4. poharat ennek örömére én állom.
    - Kösz, nem kell. Ha 3 nem mossa le az ízét, a 4. sem fogja...

    - Na, ma kérek egy hétfogásos ebédet.
    - Az miből áll?
    - Egy hamburger, és hat korsó sör.

    Kiképzésen...
    Százados:
    - Repülő! Hasra! Fel! Repülő! Hasra! Fel!
    Kb. negyedóra múlva az egyik újonc odaáll a százados elé:
    - Százados úrnak jelentem, az ellenség bombázórepülőjét lelőttük!
    - Igeeen?! Akkor futás katona, keresse meg a roncsokat!

    Két rendőr beszélget.
    - Képzeld, a feleségem olyan katonás asszony, hogy ha szeretkezni akarok, vigyázba kell állnom előtte.
    - Igen? Nekem meg sorba.

    - Na, kisfiam, milyen lett a bizonyítványod?
    - Katonás.
    - Az mit jelent?
    - Egy-kettő, egy-kettő...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Idézet a vicckirályból:

    ''Mikor 4 éves voltam, a nagymamámmal elmentünk egy mikulásbulira, amit a munkahelyén szerveztek kisgyerekeknek. Nagyon élveztem az egészet, és amikor a Mikulás (aki történetesen a mamám főnöke, Béla volt) nyújtotta át nekem az ajándékot, én teljesen oda nem illően felkiáltottam sugárzó arccal:
    - Ha megsimogatom a Bélát, felállitja nekem a farkát!
    Mondanom sem kell, mindenki teljesen ledöbbenve nézett hol rám, hol a Mikulásnak öltözött, Béla nevű főnök úrra, mikor mamámnak leesett a tantusz, és rákvörös arccal megjegyezte:
    - A macskánkat... Na szóval a macskánkat is Bélának hivják.
    És ekkor mindenkiből kitört a röhögés. 12 éve cukkolnak ezzel a sztorival a kollégák, és a főnök is.''

    ---------------- viccek: ------------------

    Gyurcsány Ferenc meghal és felkerül Szent Péter elé. Ott állnak két ajtó előtt, majd Szent Péter megkérdezi:
    - Na Ferikém, melyiket választod, a Mennyek kapuját, vagy inkább a Pokolba vágysz?
    Gyurcsány gondolkodik, mire Szent Péter megszólal:
    - Tudod mit, Ferikém?! Nézd meg mind a kettőt! Egy hétig menj le a Pokolba, majd egy hétre menj fel a Mennyekbe! Aztán újra felteszem a kérdést.
    Gyurcsány beleegyezik. Lemegy a Pokolba, ahol látja hogy minden tök király. Pia, csajok, buli. Ki sem akar jönni onnan. Letelik az 1 hét, Szent Péter jön érte és felkíséri a Mennyekbe. Ott dögunalom van, se pia, se csajok, se bulik. Alig várja, hogy kijöhessen onnan. Végre letelik az 1 hét. Szent Péter megjelenik előtte és megkérdezi újból:
    - Na Ferikém, most már tudsz dönteni? Hova szeretnél menni?
    Gyurcsány rávágja:
    - A Pokolba!
    Erre Szent Péter:
    - Biztos vagy ebben? Jól végig gondoltad?
    Gyurcsány bólogat. Szent Péter lekíséri a Pokolba, és gyorsan bezárja utána a kaput. Gyurcsány bemegy, de nem látja sehol a csajokat meg a bulit, csak azt látja, hogy tömött sorokban állnak az emberek egy kályha előtt. Erre megkérdezi Lucifert:
    - Egy hete voltam itt és akkor tele volt minden csajokkal, bulizott mindenki, tök király volt minden. Hova tűntek az emberek?
    Erre Lucifer így szól:
    - Ferikém az a kampány volt, ez meg most a reform...

    - Gyere, drágám, nézzük meg a medvéket, olyan aranyosak a kis bocsok!
    - Én inkább a majmokat nézem meg.
    - Utálatos vagy! Te mindig csak magadra gondolsz!

    Régimódi apuka dicsekszik az eladó lányával egy társaságban:
    - Az én Marikámnak kétmillió forint a hozománya.
    Mire valaki megjegyzi:
    - Az nem hozomány, hanem kártérítés.

    Nyelvtan óra az iskolában:
    - Én csinos vagyok. Na gyerekek, milyen időben van ez a mondat?
    - Múlt időben, tanárnő kérem!

    A vizsgálat után így szólt az orvos a beteghez:
    - Tudja, hogy az utolsó pillanatban jött el hozzám?
    - Jaj, olyan súlyos a baj, doktor úr?
    - Ellenkezőleg! Még egy nap, és magától meggyógyult volna.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    - Hová viszed ezt a két kövér libát?
    - Az anyósomnak. Tegnap azt mondta, hogy a fél életét odaadná egy libáért.

    Az autóst megállítja a közlekedési rendőr:
    - Közúti ellenőrzés! Kérem a jogosítványát!
    Mire az autós mérgesen:
    - Cseszd meg! Nálatok van!

    Tilosban parkoló autóst büntet a rendőr. Amikor megkapja a szabálysértési cetlit, az autós megszólal:
    - Hát ezzel meg mi a francot csináljak?
    - Őrizze meg gondosan - tanácsolja a rendőr. - Ha összegyűjt belőle hármat, kap egy biciklit.

    A rendőr leállítja az autóst az autópályán, és megkérdi tőle:
    - Uram, megkérdezhetem, mióta jön hibás hátsó lámpákkal?
    A sofőr kiszáll, megnézi a kocsi hátulját, majd térdre esik és elkezd zokogni.
    - Ugyan már, annyira azért nem súlyos a helyzet! - nyugtatja a rendőr - Pár kiégett izzó miatt még nem kell elkeseredni.
    - Nem? És az utánfutóm, meg a motorcsónakom?

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Turista nyárson:

    A másik nagyobb, inkább linkelve:
    Egér az egéren

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz LOTR #2750 üzenetére

    A Linkelés új módja:
    1. Beírod a nevet, amit a linknek akarsz adni, Pl: "Fight for kisses",
    2. Kijelölöd, és rákattintasz a LINK gombra,
    3. Beírod a web-címet, és leokézod.

    Eredmény: Fight for kisses

    Mod: Hogy ne legyen off:

    Móricka beállít egy hivatásos kurvához, és kéri, hogy a hölgy tanítsa meg őt szeretkezni.
    A nő vállalja az oktatást, s Móricka pár óra múlva nagy tapasztalatok birtokában búcsúzkodik, de előbb egy borítékot tesz le az éjjeliszekrényre.
    - Milyen jól nevelt úrigyerek - gondolja a hölgy, s csak akkor nyitja fel a borítékot, amikor vendége már eltávozott. A borítékból csak egy névjegy hull ki, rajta ez a szöveg áll: Kohn Móric, IV. oszt. tan. Tandíjmentes.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Szabad fordításban: "Mindenki (Kivéve a Játékosokat), akit elkapnak hogy golflabdákat gyűjtögetnek ezen a pályán, azokat feljelentjük és a labdáikat elvesszük."

    Ui.: Angolul a "Balls" szó labdákat is jelent és azokat a bizonyos "golyókat" is... :P

    Ilyen a felelőtlen kacsamama:

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Gyí, paci!

    Multimédiás PC:

    Mama, ugye kaphatok egy ilyet?

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz FehérHolló #2780 üzenetére

    Négy évente van csak Foci VB.
    A Bajnokok Ligája van minden évben. (Mármint a rangosabb események közül).

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Microsoft-telefon:

    A világ első PC-je:

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    A cigány és az ingatlan ügynök szomszédok. Teljesen egyforma villájuk van. És próbálják eladni. Az ingatlanügynök minden fortélyát bedobja az ügy érdekében, de senkinek nem kell a ház. Mig végre valaki megveszi egy millió forintért. Ugyanakkor a cigány is meghirdeti a házát és már másnap túlad rajta húsz millió forintért. Az ingatlanügynök nem érti, és kifaggatja:
    - Hogy lehet az, hogy én minden tudásom ellenére képtelen voltam áron eladni a villámat, neked meg ilyen hamar sikerült? Pedig ugyanakkora a telek, ugyanolyan az épület, és még a belső elrendezése is egyezik a tiéddel.
    - Úgy, hogy az én szomszédom nem cigány.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Dolgozatosztásnál:
    - Nem puskáztál Móricka?
    - Nem,tanár úr!
    - Biztos?
    - Biztos!
    - Itt dögöljek meg?
    - Igen!
    - Na, kösz szépen.

    Csúcsforgalomban a buszra nehezen férnek fel az utasok.
    - Menjenek már beljebb, annyi hely van ott, hogy sakkozni lehetne!
    - Jöjjön csak jóember! Úgyis hiányzik egy sötét paraszt.

    - Doktor úr visszafelé folyik a vérem!
    - Miből gondolja?
    - Régebben, ha a feleségem megsimogatta a hajam, felállt a farkam, most meg, ha megsimogatja a farkam, égnek áll a hajam!

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Bocs a duplapostért, de ezt nem hagyhattam ki:

    Öreg bácsika beszélget a farkával:
    - Na, idefigyelj! Együtt születtünk, együtt cseperedtünk, együtt veszítettük el a szüzességünket, együtt házasodtunk. Nehogy már előbb dögölj meg mint én!

    - Mi a közös az ujjazásban és a fűnyírásban?
    - ?
    - Ha félrenyúlsz, megy a kezed a picsába.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    - Képzeld! Tegnap 20 percig ültem a villamosszékben!
    - Jézusom! És hogyan maradtál életben?
    - Leszálltam a végállomáson.

    Cigány sétál a parton, és látja, hogy a komája épp az aranyhalat süti nyárson.
    - Té Gázsí, há' még vágy té húzátvá?!?! És á három kívánság?
    - Már még vót...

    Móricka egy nap kék zöld foltokkal beállít az iskolába. A tanító néni megkérdi:
    - Mi történt veled, Móricka?
    - Tegnap zajt hallottam anyuék hálószobájából. Odamentem az ajtóhoz és azt hallottam, hogy apu azt kiabálja egyfolytában, hogy: elmegyek, elmegyek.
    - De hát ez nem indok!!! - mondja a tanító néni.
    - De én bementem elköszönni...

    A ifjú feleség mondja a férjének:
    - Drágám, beszéljük meg a szexuális szokásainkat. Szóval ha haza jössz és azt látod, hogy a frizurám rendezett, akkor tudd, hogy nem akarom a szexet. Ha azt látod, hogy kicsit kócos vagyok, akkor lehet, hogy akarom, lehet, hogy nem. Ha pedig azt látod, hogy kócos vagyok, akkor biztosan akarom.
    - Jó drágám, akkor most én is elmondom, hogy én hogyan gondolom. Ha haza jövök és nem iszom semmit, akkor nem akarom a szexet. Ha iszom egy-két pohárral, akkor vagy akarom, vagy nem, ha pedig sokat iszom, akkor kurvára nem érdekel, hogy milyen a frizurád.

    Első közös éjszaka után kérdi a nő:
    - Tulajdonkeppen mi a foglalkozásod?
    - Anaszteziológus.
    - Aha. Tudhattam volna, semmit nem éreztem.

    - Mit csinálsz, ha már huszadszor fagy le a rendszer?
    - Control alt cipőtalp...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz sasa311 #4396 üzenetére

    Csak idéztem, mondjuk lehet hogy azért nem érzett semmit, mert elaludt... :P

    Amúgy itt egy igazi hardcore gamer:

    És egy "kőgazdag" család:

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Lehet hogy már volt, de nekem ez a kedvencem:

    Két bolha találkozik a Bahamákon. Az egyik sütteti a hasát a nappal, de a másik szörnyen vacog.
    - Hát te miért vacogsz? Mi történt veled?
    - Ne is kérdezd, most érkeztem meg. Egy motoros bajuszán utaztam 10.000.km.-t.
    - Ejnye, hát nem így kell nyaralni menni. Figyelj, elmondom, mit csinálj: Menjél ki a repülőtérre, keresd meg a női wc-t, ott pedig rejtőzz el egy nőnek a bugyijában. Ott tuti jó meleg helyed lesz.
    Egy év múlva ismét találkoznak. A haver megint csak reszket.
    - Hát te? Nem megmondtam, hogy mit csináljál?
    - Hagyjál már! Úgy tettem, ahogy mondtad. Elmentem a repülőtérre, be a wc-be, majd a bugyiba. Ott a jó meleg pamacsban elszundítottam. Hát, bakker, mire felébredtem, megint a motoros bajuszán voltam!

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    A feleség nagyba sz*pja a férjét, mire az beleélvez a szájába, erre a férj szól a feleségének:
    -Nyeld le!
    Feleség:
    - üü-üü...
    Erre a férj:
    - Mit kérsz karácsonyra, drágám?
    Feleség:
    -GLUK. Bundát!

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Bencom ™ #4521 üzenetére

    Így tényleg sokkal jobb... :DDD

    Az albán ejtőernyősök elmennek Angliába gyakorlatozni. Az ugratóparancsnok
    kiadja az instrukciókat:
    - 3000 méterrôl ugrunk, OK?
    Az albánok tagadólag ingatják a fejüket.
    - Akkor 2000.
    - Nem, nem.
    - 1000?
    Az ejtőernyősök nagy nehezen belemennek. A tiszt odaszól nekik:
    - Na jó, akkor vegyék fel az ejtőernyőiket, aztán gyerünk!
    Mire az egyik albán csodálkozva megszólal:
    - Ja, úgy könnyű...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz stangli #4527 üzenetére

    Adja isten hogy ne kerüljek hasonló helyzetbe... :(
    Amúgy ez szerintem egyáltalán nem vicces. Inkább szánalmas.

    Mindegy. Hogy ne csak OFF legyen:

    Öreg székely az éjszaka közepén kimegy elvégezni a folyó ügyeit, de mivel szegényes parasztházban laknak, ezért még pottyantósuk sincsen. Fel is öltözik, kimegy a hideg éjszakába. Később megy be a házba, a nadrágszára vizes. Kérdi a felesége:
    - Esik az eső?
    - Nem, fúj a szél...

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz dokar #4532 üzenetére

    Ne tedd... :(
    Nem ér annyit. Egy szimpla gyomorforgató "paródia" arról, hogy valaki hova khmm... végzi a dolgát, ha beragad a liftbe egy pár napra...

    Szerintem gusztustalan volt... :(((

    ON:

    Két rendőr beszélget:
    - Igaz az, hogy a potencianövelő szereket gyorsan kell lenyelni? - kérdezi az egyik.
    - Persze, mert különben megmerevedik a nyakad.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Egy rab megszökik a börtönből, ahol 15 évig volt fogvatartva. Nemsokára talál egy házat, ahová be is tör. Egy fiatal párt talál ott az ágyban. Kiszedi a fickót az ágyból, és a székhez kötözi, a nőt pedig az ágyhoz, és ahogy kötözés közben fölé hajol, megcsókolja a nyakát, azután felkel, és elmegy a fürdőszobába. Amíg ott tartózkodik, a férj azt mondja a feleségének:
    - Ez a fickó egy rab, láthatod a ruháján. Valószínüleg egy csomó időt töltött a börtönben, és évek óta nem látott nőt. Ha szexelni akar, ne állj ellen, ne panaszkodj, csak tegyed, amit mond neked, elégítsd ki. Az az ember veszélyes, ha bedühödik, megölhet bennünket. Légy erős, szeretlek!
    A feleség erre azt mondja:
    - Örülök, hogy így gondolod. Biztos, hogy nem látott nőt évek óta, de ő nem a nyakamat csókolta meg az előbb. Azt suttogta a fülembe, hogy nagyon vonzónak talál téged, és azt kérdezte, hogy tartunk-e vazelint a fürdőszobában. Légy erős drágám! Én is szeretlek.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    - Anya, tegap este mi borult fel olyan sokszor? - kérdi a kisgyerek az anyját reggel.
    - Semmi. - néz az anyuka döbbenten. - Miért?
    - Mert fél este azt hajtogattad, hogy maradj már állva te sz@r!

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Az öreg székely elmegy a dokihoz:
    - Doktor úr, nem tudom mi a baj velem, de folyamatosan szellentek. Szerencsére nem lehet észrevenni, mert nincs szaga és hangja sem, de engem mégis zavar. Most is, hogy itt beszélgettünk, már vagy ötször szellentettem. Kérem, adjon valami orvosságot!
    A doki felír neki valamit és megkéri, jöjjön vissza egy hét múlva. Jön is a székely magából kikelve:
    - Mi a fenét adott nekem, maga idióta! Mióta szedem, továbbra is hangtalan, de olyan büdös, hogy az kibírhatatlan!
    - Legalább a szaglása rendbe jött. Felírok valamit a fülére is, jó?

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    Meghal egy buddhista, felmegy a Mennyországba. Szent Péter elé kerül, aki azt mondja neki:
    - Nagyon jó ember voltál a Földön, menj a 6-os szobába, de nagyon vigyázz, a 8. szoba előtt nagyon nagy csendben menj el.
    Elmegy nagy csendben a buddhista.
    Megérkezik a Mennyországba egy mohamedán, Szent Péter elé kerül, aki azt mondja neki:
    - Nagyon jó ember voltál a Földön, menj a 9-es szobába, de nagyon vigyázz, a 8. szoba előtt nagyon nagy csendben menj el.
    Elmegy nagy csendben a mohamedán.
    Megérkezik a Mennyországba egy sintoista, Szent Péter elé kerül, aki azt mondja neki:
    - Nagyon jó ember voltál a Földön, menj a 4-es szobába, de nagyon vigyázz, a 8. szoba előtt nagyon nagy csendben menj el.
    Elmegy nagy csendben a sintoista.
    Megérkezik egy zsidó a Mennyországba. Szent Péter elé kerül, aki azt mondja neki:
    - Nagyon jó ember voltál a Földön, menj a 11-es szobába, de nagyon vigyázz, a 8. szoba előtt nagyon nagy csendben menj el.
    No, a zsidó nem rest, megkérdezi:
    - Miért kell nekem a 8. szoba előtt olyan nagy csendben elmennem?
    - Hát csak azért, mert ott vannak a Keresztények és ők azt hiszik, hogy egyedül csak ők vannak itt.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák