Új hozzászólás Aktív témák

  • evans123

    csendes tag

    Hello, nemreg vettem egy aurum 500-as tapot, mivel a korabbi Enermaxom kezdte beadni a kulcsot. Kikapcsolas elott kozvetlenul sipol egy rovidet(max fel masodperc de inkabb annyi se) a gep, pontosabban szolva a vga. Ez 99%, hogy azert van mert nem kap eleg kakaot(a korabbi tapomnal pont az volt hogy indulas utan kezdett sipolni). Szoval valahogy ugy tunik mintha az lenne a helyzet, hogy a Vga meg igenyelne egy kis aramot, de a tap mar hamarabb lekapcsol es ezert a rovid sipolas(kovetkezo pillanatban mar az egesz ki van kapcsolva). Ez egy regebbi gep p4 3.2ghz, 7800Gs Agps vga (tudom eleg lett volna a 400W-os is) es a tap mukodes kozben viszi is szepen, nincs semmi gond vele, csak kikapcsolasnal van ez a kicsit meglepo dolog. Probaltam, hogy atdugtam masik csatlakozora, hatha..., de igazabol varialni nem is nagyon lehet, mert a cpu viszi az egyik agat es a tobbi masikon van, meg itt nem is a tap erejevel van "gond", hanem az "idozitessel". Nem nagy problema igazabol, kibirom, csak gondoltam beirom hatha masnak is volt mar hasonlo es tobbet tud a temarol. udv

Új hozzászólás Aktív témák