Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soma01

    veterán

    válasz whiskeys #3307 üzenetére

    Ez mit jelent, hogy "nem nagy durranás"? Mert szerintem sem az amúgy az én fogalmaim szerint sem, de amit ígér azt hozza rendesen és az árához képest az elég is szerintem. Tehát nem "vernek át", esténként nem lassul be a GUI, és a hálózat sebessége sem romlik le drasztikusan. A bestbox minihez képest milyen?

    [ Szerkesztve ]

  • den89

    tag

    válasz whiskeys #3307 üzenetére

    Nekem sem seedel már délután óta BH-ra. Pedig korábban jó volt.

    Senki nem mondta, hogy nagy durranás ez a szerver/szolgáltató. 1500-1600 Ft-ért mit várunk? Ennyi pénzért ez bőven jó, ráadásul megbízható szerver, nem lassul be, stb. Amiket Imi berakott képeket sem hiszem, hogy túl gyakran tudja majd produkálni. Ráadásul ő azt hiszem már a 8 eurós csomagban van.

    Leírtuk nagyjából mi várható az 5 eurós csomagtól. Szerintem teljesen korrektül hozza, amit ígérnek. 200 mbit = 25 mb/s. Ha ez fölé megy, az már csak plusz azon felül, amit írnak. Este 8-10-kor amúgy sem szokott egyik szerver sem már maxon seedelni. Nekem most 14-15 mb/s. Majd hétvégén ugorj rá a felkapottabb torrentekre, nézd meg mit tudsz kihozni belőle. Lesz F1, időmérőt és a futamot nagyon szokták tölteni. Viszont a 10 eurós novabox-nál nem hozza az 500 mbit-es feltöltést, az tény. Talán ha 300-350 mbit-et eléri... Vagy csak én kerültem "gyenge" szerverre...

    enginev3.0: szerintem is a vinyó miatt van, ha a CPU, a ram és a net bírja. Szervereknél is elég gyakran előfordul, hogy ha csak 5-10 felkapottabb torrentet seedelsz, akkor jobb sebességgel tölt fel, mintha menne egyszerre 50-60 torrent. Ha ilyen netem lenne, lehet beruháznék egy 500 GB-os SSD-re. De már egy 250 GB-os is elég lenne arra, hogy az újabb torrenteket onnan seedeld.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák