Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz TeeJay #7909 üzenetére

    egy TP-Link WR841NDV8.x
    Na ebben nem lennék biztos, a 941-et eladtam, mert a cisco vígan hozza a tudását, viszont többféle cisco 3925-ös van így nem biztos, hogy a jobbikat kapja az ember, nekem szerencsém volt, az első 3 hónap után hibákat produkált amit a szerelő előtt is tett, így kaptam egy újat ami jobb, dualbandes, erősebb stabilabb. Amúgy nekem ingyen van, viszont ha külön kéri valaki akkor fizetni kell.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • harry

    veterán

    válasz TeeJay #7909 üzenetére

    Van egy nem tudom milyen TP-Link routerem, csak gondoltam ha lehet, inkább csak egy eszközöm legyen (helyigény, fogyasztás, villogó szutykok számának csökkentése miatt). Már persze akkor, ha ingyen tudok hozzájutni (amire szerintem van lehetőség, csak nem vagyok benne biztos).
    Családi házban az említett Cisco wifis router van, azzal nincs különösebben gond. Jobban mondva ki tudja, mert valami nem stimmel a hálózatban egy ideje, szóval végül is... de mindenesetre ott a beállítási lehetőségekkel semmi bajom nem volt, nem tudom, mire gondolsz kevés alatt. Beépített antenna sem gond, legfeljebb 4 méterre vagyok a cucctól, de javarészt 1.

    (Néha szemcsés TV adás, meg-megáll, nézhetetlen - de máskor meg semmi gond. Néha nincs telefon, nem hall a másik fél. Netnél ez annyira nem látszódik, ott nem tudom, van-e valami gubanc. Ez lehet a cisco cucc miatt? Igazából beszéltem is már ügyfélszolgálattal, meg is állapítottak egy hibát, csak aztán nem nagyon produkált semmi egy ideig, én nem tudtam otthon maradni szerelő miatt, így egyelőre ennyiben maradt).

    [ Szerkesztve ]

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák