Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Cifu #73483 üzenetére

    De értem, de ha működik inkább az élettel foglalkozom és nem a sz@r eszközökkel.
    Tehát, hogy értsd, ha minden szempontból teszi a dolgát, nem érzek semmi hátrányt a működtetésében akkor szó szerint lesz@rom, hogy van Latency spike, meg UDP DoS sebezhetőség, stb ha nem ér annyit hogy ezekkel foglalkozzak.

    (#73484) Cifu
    Ezt hol olvastad? Nem vitatom a hibáit és igen, nálam jól működik, ha fejreállsz akkor is ezek a sz@rok vannak és mindegyik ua.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • dualface

    tag

    válasz Cifu #73483 üzenetére

    Nem szeretnék beleszólni a korábbi vitába/eszmecserébe...

    viszont abban a cipőben járok, hogy 1 hete kötöttem 300-as netet a UPC-nél, ugye CB modem.
    Sávszélesség rendben, stabilitással nincs gond, viszont a legelső játék során kapásból tapasztalom az emlegetett és alátámasztott problémát, pedig nemvagyok se hardcore gamer, se IT guru.

    Két online játékkal is teszteltem, mindkét esetben zavaró, sőt majdnem élvezhetetlen.
    (pl. worldoftanks-ban, megy tovább a tank miután elengedted a billentyűket, fél másodperccel később érnek célba a lövések, meg hasonlók = bármilyen FPS, moba, vagy olyan játék amiben fontos az időzítés játszhatatlan)

    Jelenleg utánajárási fázisban vagyok, teljesen alapbeállítások vannak, IPv6, router üzemmódban megy a CB, és wifin keresztül próbálkoztam még csak. Próbálkoztam Pingplotterrel és rengeteg packetlosst látok sima weblapok esetén is a TCP portot figyelve.

    Az lenne a kérdésem, hogy esetleg van rá mód, hogy enyhítsem legalább a tüneteket, ha teljes megoldás nincs is a latency spike-k megszüntetésére?
    Olvastam, hogy talán modemmód+router segíthet mert vesz le terhelést a CB-ről, esetleg IPv4-re visszaállítás segíthet valamit?
    Van bármi értelme a szolgáltatónál próbálkozni ezen hiba miatt vagy úgyse értik/tudnak segíteni?

    Köszi előre is bármilyen segítőkész hozzáállást, és külön köszi Watercolournak a cikkért, amiben tök érthetően leírja a problémát. Én mint aki nem vagyok valami jártas az informatikában is egész jól megértettem mi a gond.

Új hozzászólás Aktív témák