Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci.M

    senior tag

    Sziasztok.

    A kérdésem feketével lentebb :)

    Rövid történetem:
    Digit kábel TV 2 helyen a kecóban, egyik CI, másik box. Tegnap bementem a UPC-hez, hogy lecserélném a boxot CI-ra. Csajszi mondja minden ok, marad minden ugyan annyi, megoldjuk. Kaptam két új CI kártyát, mert csak úgy engedte a gép. Hazamentem, beüzemelném erre mind a 3 kártya rossz onnantól. UPC 1221 azt mondja a csajszi fél óra duma után hogy visszahív. Visszahívott, nem jól regisztrálták őket az előfizuhoz, de ő megoldotta. Jó minden, de mondom hoppá HD-k nem mennek. Átkapcsolt másik csávóhoz, aki közli, hogy mivel eszközt cseréltem így már a prémium csomagba kell átváltanom, megszűnt a kedvezményem, ami plusz 2000 havonta. Mondom ne hülyéskedj, ez abszurdum, az egész TV szolgáltatás úgy ahogy van nem ér 2000-et, úgyhogy biztos nem fogadom el.Épp ideje lenne már a lineáris TV-nek kihalnia úgy ahogy van, nemhogy még emelnek is az áraikon.

    Ma visszamegyek hozzájuk, és visszakérem a régi eszközt, biztos nem fogok többet fizetni (asszony miatt van csak).

    A kérdés az lenne:
    Ha visszakapom a boxot, akkor az abban levő kártáyát tudom használni egy másik apróról vásárolt Conax modullal? Vagy össze van rendelve minden az előfizetésemmel. Nem akarok extra felesleges eszközöket, dupla távirányítót... Nem akarok boxot, és pluszba fizetni sem szeretnék érte.

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás

Új hozzászólás Aktív témák