Új hozzászólás Aktív témák

  • viralmind

    aktív tag

    Szerintem az egyetlen megoldas az erre a para dologra ha teljesen wi-free mentes kornyezetben felveszel egy kapcsolatot wi-free ssid-el beallitod az authentikaciot majd elmented a kapcsolatot, onnantol kezdve tobbet mar sehol nem kell megadnod semmilyen user/pass-t mert minden upc wifinek a wi-free lesz a ssid-je es mindegyikhez hasznalhato a beallitott user/pass, tehat nem kell bepotyogni semmit.
    Az mondjuk meg kerdes szamomra hogy ha megis van egy fake wi-free ssid-vel rendelkezo router akkor ugye arra automatice fel akar majd maszni , de nem fog tudni mivel vagy nem fog kerni user/passt vagy nem fogadja el az elore beallitottat.Na most ha valaki nagyon akarja akkor ezt a probalkozast akar logolhatja is, az eros authentikacio ellenere is, de szerintem az ebbe fektetett energia joval meghaladna azt az erteket amit igy megkaphat vki.Eleve egy upc elofizeteshez 3 hozzaferes jar , tehat akar megadhatod meg 2 haverodnak vagy csaladtagodnak stb, nincs olyan nagy erteke az igy szerzett hozzaferesnek , hogy erdemes legyen halozatszeruen ilyen fake routereket uzemeltetni mogotte logolasra alkalmas szerverrel vagy firm-el.

    Tehat a lenyeg szerintem hogy soha ne legyen beirva semmilyen wi-free halozatba a user/pass csak legeloszor mikor aktivaljuk , ugyanis erre tobbet mar nem lesz szukseg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák