Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubek-Einste

    Topikgazda

    válasz PpenoO #209 üzenetére

    Nálam a következő a helyzet:
    DVD lejátszó (1 Scart) ---- VCR (2 Scart) --- UPC DVR box (2 Scart) --- "TV" (1 csatlakozó).
    A box egy szürke Thomson, 2008 májusa óta teljesít nálam szolgálatot napi több felvétellel és átlagban napi 18 órás üzem idővel de nem ritka, hogy ki sem kapcsolom mivel annyira álmos vagyok, hogy már nincsen erre erőm.
    A "TV" azt jelenti, hogy nem a hagyományos értelembe vett tévém van mivel az nem fér el a szobámba hanem helyette a következő megoldást választottam:
    Scart-RCA átalakító ----(sztereó RCA kábel, sárga-fehér-piros)--- AVerMedia AVerTV Box9 ---VGA kábel--- ASUS VH222D monitor + Logitech X530 5.1-es hangfal szett egy jack-RCA és egy RCA átalakítóval (gyári tartozék) kibővítve, hogy menjen az összes hangfal.
    Az UPC kábel a következő módon van van bekötve:
    UPC DVR box --- VCR --- AVerMedia AVerTV Box9
    Elég furcsa a helyzet de csak így tudtam megoldani, hogy menjen minden de tervezem, hogy beszerzek egy LCD TV-monitort és ezzel meg is szűnne az egész barkácsolás de sajnos még nincsen meg a szükséges pénz de már gyűlik.
    Ezzel a kialakitással ha a boxon megnyomon a DVD-R gombot és még nem kapcsolom be a VCR-t vagy a DVD lejárszót akkor balról jobbra úszva látom a box aktuális képét de ha elindítom valamelyik eszközt akkor már nem vagy csak én nem veszem észre, hang hozza az elvárt színtett.

    [ Szerkesztve ]

    Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

Új hozzászólás Aktív témák