Új hozzászólás Aktív témák

  • norbertoth

    senior tag

    Na mostmár nem csak telefonon, hanem személyes ügyfélszolgálaton is rákérdeztem a csomag ajánlatokra, de ott is ugyanazt mondta, mint amit telón az ügyfélszolgálat, +1600Ft-ért gigabites net, szerintem alapvetően is "drága" a gigabit, vagyis inkább drágább, mert a 6500Ft/hó-ban benne lenne a gigabit net, a tv basic vagyis az alap, meg a vezetékes telefon de azt mondta a csomag része így az is kell... +1 mediacard. Biztos jó ár ez is, de nem akartam volna jelentősen feljebb menni, viszont a gigabitnek ára van és közel sincsenek olyan jó ajánlatok már mint régebben volt. Elég sokáig pötyörészett a kiscsaj az ügyfélszolgálaton, ahogy elnéztem ez a max, bedobtam a lemondás dolgot és a Telekom optikát hogy az nekem olcsóbban jönne ki, mivel telekom mobil előfizetésünk van, de azt hiszem tényleg ez a legalacsonyabb ár. Bőségesebb tv csatorna kínálattal tudott volna hasonló árat adni mint ami most van (4890Ft) de az meg nem érdekel minket, ebből következtetve, a gigabitnek azért ára van náluk, új is, fullosabb is. Más kérdés persze hogy a sebességek milyenek lennének, de anno azt mondta a technikus hogy itt fut a sarkon a gerinc és ezzel a kábellel még hegeszteni is lehetne :DD max ha nagyon katasztrofális, akkor gondolom itt is van 14 napos elállás, jól gondolom?!
    Egyébként koaxon nem is tudnak 40-nél nagyobb feltöltést adni?! Az is olyan kevéske azért 2022-ben... legalább lenne 50-60.

    • iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

Új hozzászólás Aktív témák