Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    Üdv. Ma berendeltem a szerződéshosszabbítást, érdekes hogy az ügyfélszolgálatuk amúgy elérhetetlen, viszont rákattintottam a csomagoknál a "visszahívást kérek" gombra neten, beírtam a számot, kb azonnal csörgött a telefon és szinte azonnal kapcsolt is a rendszerük egy ügyfélszolgálatost...

    Szóval kapcsolás után elmondtam hogy lejárt ebben a hónapban a hűségünk és szeretnénk újraköttetni valami kedvezőbb áron. Bekérte az előfizetői adatokat, majd kb. 1 perc csend után bemondja a nő hogy amit tud ajánlani az az lábbi csomag: TV HD Plus, Nonstop S telefonnal és 500-as nettel. Mondja az árat, 10.280 forint. Mondom hát ez akkor ugyanaz mint ami eddig is volt, kíváncsiságból rákérdeztem, hogy mennyibe lenne ugyanez 1000-es nettel? Ismét kis várakozás, majd bemondott egy 10.800 forintos végösszeget. Hát 500 forintos pluszért hülye lettem volna nemet mondani az 1GBit-re...

    Ha jól sejtem az a szisztéma, hogy kevesebbet semmiképp ne fizessen az előfizető a jelenlegi havidíjadnál, inkább adnak hozzá pluszt és úgy kicsit emelkedni is tud a havidíj ugye... Mindegy, 500 forint plusz havi kiadást így megért ha úgyse lett volna jobb lehetőségem.

    A Connect Box-ot cserélni fogják de erre még kb 1 hónapot várnom kell. Lehet tudni hogy milyet fognak hozni helyette, illetve ez jobb/rosszabb lesz mint a CB? Igazából nagy problémáim nem voltak a CB-vel, néha kicsit lassabban nyíltak meg oldalak de az lehet nem is a modem hibája volt.

Új hozzászólás Aktív témák