Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz hcl #4888 üzenetére

    Próbáltam csak rosszabb lett. Meg avultabb, mert az újat nem szereti. Aztán jött a macera az alkalmazásokkal. Nem jó az. Marad így. Nem tudod te milyen gyors az a gép. Csak a flash akasztja meg igazán. Multitaskra user által kívánt folyamatokra gondoltam. Tehát HA a gép idle stádiumban nem csinál semmit, a CPU terhelés 0~3% közt mozog, akkor lehet 480p flasht nézni vele, úgy hogy egy lap van nyitva a böngészőben. És akkor 30FPS stabilan. Csak közben ne frissítsen az írtó(gaming mode onra kapcsol amúgy is a nagy CPU terheléstől, NOD32v5). Lubuntun csak a rendszer+taskman 10%felett van. A táp meg hátsó ventis, ez van. Én azt vettem észre a windows kevesebbet eszik. Mondjuk pro windows konfigos vagyok, és hiperláma linuxos, ezért vettem Nokia N900-at hogy legyen min tanulni. Akik ajánlották anno az ubuntut, azoknak a keze alatt meg sír a windows, ütik vágják. Nálam meg csodálkoznak hogy repül, sokszor gyorsabban vagy azonos sebességgel mint Ubuntu. Ettől függetlenül még nem menekültem meg a Linuxtól, ha fejleszteni, barkácsolni akarok, vagy csak kis fogyasztást, meg stabilitást akkor kell. Bár az Ubuntu elég gyakran szokott idegesíteni az Nvidia driver miatt(zárt eredeti). 3D OpenGL4.2 teljesítmény azonos a 4 rendszeren, igen XP is Vista is van fenn. Vista konkrét egy app miatt, de az részletkérdés.

Új hozzászólás Aktív témák