Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kokopo

    aktív tag

    válasz vargalex #64324 üzenetére

    Eddig ugy voltam hogy egy usb-s wifi adapteren (TL-WN822N_V3.0) keresztul kaptam a netet, MAC-Address szuressel, ez igy jo volt minden szempontbol (aktiv volt a visszatoltesem, kliensbol, trackeren eggyarant) hatranya, csak akkor volt net a tobbi eszkozon (telefon, tab, laptop, tv) ha a pc bevolt kapcsolva (mert hid-ba volt kotva a wifi adapter es pc halokartyaja, igy halokartyan keresztul ment a routerbe a net, es onnan tovabb)
    Most az a helyzet, hogy suste kolega segitsegevel megcsinaltam hogy wifi-rol kapja a router a netet es tovabitja wifi-n es pc halokartyajaba is, igy mindenkinek van internete ugy is ha pc kikapcsolva van. Ennek a hatranya (nemreg tunt fel) hogy a kliensem passiv, tehat csak letolteni tudok, fel csak nagyon keveset.
    Azt hogy privat ip-t kapok-e, nemtudom, de nemhinnem (a fo rouerben csak a mac address van beallitva)
    Eddig azt hittem hogy picit konyitok a routerekhez, de rajottem hogy nem (vagy csak az en hibam hogy mozaik szavakbol nemtudok rajonni a megoldasra/tovabblepesre)

Új hozzászólás Aktív témák