Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz MrCsiT #48851 üzenetére

    update: uPnP működik, a kézi forward-okat töröltem, és így is megy. Nem tudom, mi volt a gond korábban..

    Intruder2k5: köszi az infókat, már ez is sokat segít, főleg, hogy nem egy PR szakember állítja, hanem ez tapasztalat.

    Nem arról van szó, hogy használhatatlan a router, de ez a bizonytalankodása zavaró.
    Próbálom majd 1-13-ig a csatornákat, de őszintén szólva sok reményt nem fűzök hozzá, mert
    -amit biztosan próbáltam eddig: 1,5,6,11,12,13 - és mindegyiken visszaesett 30Mbps-re a sebesség;
    -még amikor 90 Mbps volt, akkor is arra panaszkodott az inSsider Office, hogy weak connection/signal..

    Tudom, hogy 3rd party fw-vel el tudnám érni, hogy erősebben tolja a jelet a router, de a stabilitásnak szerintem gyárilag is meg kellene lennie.
    (Ha nem jutok semmire, megpróbálom még egy factory reset után, hogy lesz-e változás, aztán, veszek valami mást.)

    Annyi haszna mindenképp van a történetnek, hogy én eddig azt gondoltam, hogy a 11n az max. 300Mbps-t jelent. De nem, mert pl. az Edimax is tud 11gbn-t, azaz, fogad csatlakozást, de csak 54Mbps a max. wifi sebessége. Ez meglepett.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák