Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcmike

    őstag

    válasz doberman #47779 üzenetére

    Nagyon szépen köszi a segítséget, akkor ezek szerint rossz irányba indulam a DD-WRT-vel (pedig már szinte azt is kiderítettem hogy a 21676 Build az egyik legstabilabb :DDD ).

    Szóval Vargalex féle verzió lényegében egy OpenWRT alapokon nyugvó GUI-val megáldott firmware? Van valami speciális tudnivaló a telepítéssel kapcsolatban? Abszolút hivatalos legutoljára kiadott gyári firmware van most a gépen.

    Kezdeti lépésekről a konfigurálással kapcsolatban van valami install guide? Vagy valami Step by Step guide? Angolt is linkelhettek, abszolút nincs vele gondom. Sőt, nekem a Win és az office is angol, és a routert is biztosan angol nyelven fogom használni. ;)

    Bocsi de teljesen tudatlan vagyok a témát illetően, nem láttam még soha custom firmware-t élőben, sem GUI-t. Akár youtube videó is jöhet róla, bármi ami egy kicsit segít eligazodni a kezdeti lépésekben.

    @expendables: neked is köszi, akkor megerősítettél benne hogy hagyjam a DD-WRT dolgot. :K

    UI: most látom hogy a legfontosabb infók is megvannak az oldalon...így már ok... ;)

    [ Szerkesztve ]

    LIDL Richard featuring Billy Auchan...

  • FishAir

    senior tag

    válasz doberman #47779 üzenetére

    Hát én már a Gargoyle-t sem ajánlanám. Pedig nagy fan voltam. Az a helyzet, hogy több éves wifis kínlódás után rá kellett jönnöm, hogy a 1043-ra jelenleg legstabilabb az eredeti buherálatlan bleeding edge trunk. Nekem per pill a december 5-i verzió van fent és azóta egyetlen egyszer nem dobta el a wifi a jelet. Előtte több adapterrel, antennával, firmware-el próbálkoztam, de semmi nem volt jó neki. Egy nap többször is ledobta a kütyüket magáról. Jó, lehet, hogy nagyobb kínlódás, hogy lucit kell telepíteni meg ilyenek, de egyszer kell megcsinálni és el is felejtheted, hogy van routered. Akinek meg az extrák kellenek, mint ftp, transmission stb. csak egy kicsit kell utána olvasni és meg tudja csinálni saját maga is. Kevésbé stresszes, mint naponta többször resetelni a routert.

    iDontcare

Új hozzászólás Aktív témák