Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz Intruder2k5 #45762 üzenetére

    Alapvetően már pozitív, de jobb lett volna ha nem fölös köröket futnom.:) A falhozvágási szándék megvolt a vétel után erősen, főleg mivel Tomato-s WRT54GL bírta évekig anélkül hogy rá kellett volna nézni vagy akár leporolni. A 1043 meg a saját TL-WN951N-es kártyájával nem tudott 10mbps felett kommunikálni, miközben naponta dobálta a netet és ugye a felület is vacakolt állandóan. (Gigabites switch miatt kellett egyébként az 54gl helyére, mást akkor emberi áron nem találtam.)

    Az elején háromszor lett cserélve, mind ugyanezt csinálta, utána meguntam a visszahordást és minden hibát javítottak az újabb fw-ek (jelenleg 90mbps 8 méteres távra két szobán és egy födémen át:) ), egyedül a belépési felület hülyesége maradt. De az így úgy néz ki - még ha limitációkkal is - megoldható. Gondoltam beírom hátha van még valaki akinek segít valamit. :)

    Mivel a kábelmodem miatt amúgy is kellett az időnkénti áramtalanítás, nem osztott, nem szorzott, csak idegesítő volt, hogy ha valamit mégis állítani akart az ember akkor így sem volt mindig elérhető. A kapcsolatok limitálása megoldott, azt meg túlélem, hogy csak 50 kapcsolat zörög a NAS-on. :) Egyébként lehet menne akár egy-két hetet v. hónapot is maga a router mostmár a felületét leszámítva, de naponkénti egy perces automatikus áramtalanítással biztosan nincs gond. És inkább a timer dolgozzon havonta naponként, mint nekem kelljen havonta egyszer. :D

    Reset: áramtalanítás, jogos.

    [ Szerkesztve ]

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák