Új hozzászólás Aktív témák

  • Badb0y

    addikt

    Tudna valaki egy QoS beállítást mondani nekem ddwrt-n ami blurayfilm lejátszásra van optimalizálva ?

    Másik fórumon azt írták azzal van a gondom.

    Ezt kérdeztem ott:

    Kb 1 hónapja vettem egy Tp-link 1043nd routert mert egy olyan megoldást szerettem volna, hogy gigabites hálón egy synology nas, venice mediaplayer és a nasról játsza le a filmet a médiaplayer.
    Az istenért sem jöttem rá, miért nem képes bluray filmet, de még erősebb mkv-t sem akadásmentesen lejátszani, vettem cat6a kábelt, átkábeleztem mert lehet valami 220-as kábel zavart valahol valamit de semmi. Tegnap összekötöttema lejátszót direktbe nas-sal és voálá akadásmentesen megy minden kivéve killa sample az egyszer beakad.
    Úgy néz ki drágább cuccokhoz nem elég egy olcsó router. Ezért kérdezem hozzáértőket nekem egy minőségi olyan router kell ami iszonyat gyors hálón gigabites és nem fogja lassítani itt nekem a dolgokat és nem fog semmi akadozni.
    Illetve switch megoldás is érdekelne erősen. Erre is kérnék javaslatot.

    Az lemaradt, hogy külföldi fórumokon a netgear 3700-nál elég jó sebességeket értek el.
    Dell laptopok

    Smallnetbuilderen ez a top3:
    Netgear WNHD3004
    ASUS RT-N56U
    Netgear WNDR3700
    Az első már lehet kicsit sok, viszont a másik kettő közül nem tudom melyik lehet a jobb.
    De switch megoldás még mindig érdekel, mert azokkal nem vagyok tisztába (Netgear GS605AV)

    Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

Új hozzászólás Aktív témák