2014. április 21., hétfő

(#801) ollie válasza konfar.dani (#800) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Egyrészt nincs köze a topik témájához, másrészt minden játéknak van saját telepítője, melyet csak elindítasz a DVD-ről.

Go for the eyes, Boo, go for the eyes! --- Hearthstone videóim: http://www.youtube.com/user/gyokzoli

(#802) Wolverine válasza $p@rr0w (#798) üzenetére

Wolverine
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Az AoC problémája, hogy pont ez a része, a kezdő 20 szint gyönyörű és polírozott; de utána erősen problémás a játékmenet :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#803) $p@rr0w válasza konfar.dani (#800) üzenetére

$p@rr0w
(őstag)

Daemon Tools-al mountold be például. Amúgy a bin CloneCD-vel készített iso formátum legjobb tudomásom szerint. Pláne ha van mellette egy .cue is...

Köszönöm, ha helyreigazítod a helyesírási hibáimat.

(#804) $p@rr0w válasza Wolverine (#802) üzenetére

$p@rr0w
(őstag)

Erre nem tudok mit mondani, de elképzelhető, mindenesetre nem veszem meg, mert olvastam h közel a vég, vagy ingyenes lesz, vagy bezárják mivel veszteséges.

(#805) daa-raa válasza konfar.dani (#800) üzenetére

daa-raa
(MODERÁTOR)

Miért érzem úgy, hogy nem eredeti játékról van szó?

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce

(#806) ollie válasza daa-raa (#805) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Hatodik érzék? :D

Go for the eyes, Boo, go for the eyes! --- Hearthstone videóim: http://www.youtube.com/user/gyokzoli

(#807) daa-raa válasza ollie (#806) üzenetére

daa-raa
(MODERÁTOR)

Lehet. Én már semmin sem lepődöm meg.

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce

(#808) moha21

moha21
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Üdv! Nem tudom kinek milyen igénye van rá, de itt letölthető rengedeg NES-es és egyéb játék, hozzá az emulátorral amivel akár hamachin vagy más VPN-n TCP/ip-n keresztül akárkivel lehet pl contra-zni. :))
[link]

B.Ú.É.K! :DD

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#809) $p@rr0w

$p@rr0w
(őstag)

America's Army 3-at próbálta valaki mostanában? Kigyomlálták már a bugokat?

(#810) $p@rr0w

$p@rr0w
(őstag)

Tudtátok hogy ingyenes lett a Dungeons & Dragons Online? Valakinek van tapasztalata?

(#811) ollie válasza $p@rr0w (#810) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Pontosabban, mikrotranzakciós. És nagyon jó, szerintem az egyik legjobb MMORPG. Annyi a bökkenő, hogy egy idő után ellaposodik, ha nem fizetsz némi extráért. De az még odébb van, érdemes kipróbálni.

Én csak azért nem játszom vele, mert elég egy is (Eve Online).

(#812) $p@rr0w válasza ollie (#811) üzenetére

$p@rr0w
(őstag)

Ellaposodik?
Úgy olvastam nincs benne szabadon bejárható világ, ez hogy néz ki?

(#813) ollie válasza $p@rr0w (#812) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Van egy város egy szigeten ahol kezdesz, ahol persze szabadon mászkálhat. Itt elég sok küldit meg tudsz csinálni, majd az egyik után lehetőséged van elhajózni a szigetről egy nagyobb városba. Itt már sokkal több küldetés vehető fel, némelyik már fizetős. Kb idáig játszottam. Annyi tudok, hogy innen egyes területekre már nem tudsz menni, hacsak nem fizetsz valamennyit. De maga a játék nagyon élvezetes, valamennyire az NWN-hez hasonlít a játékmenet, de szerintem annál jobb. Mindenképpen ajánlom, már csak a D&D rendszer miatt is (imádom). Ehhez képest a WoW csak egy Diablo klón.

(#814) HaaS válasza ollie (#813) üzenetére

HaaS
(PH! addikt)

Azt lenne jó megtudni, hogy a játékban összeszedett pontok (ugyanolyanok, mint amiket "pézér" lehet venni), vajon elkölthetőek-é a küldetéses kiegészítésekre. Ezt elfelejtettem anno megnézni:/. Tárgyakat, xp potiont, healing potiont tuti engedi...

$p@rr0w: Level cap az majdnem biztos, hogy nincs, az elején van olyan küldetés, amelynek egyik rewardja az, hogy nem 4, hanem 8 az elérhető maximum szint. Más játékosoktól kapott infók alapján ez megy tovább is.

Játékbeli pénzen is lehet jó cuccokat venni, csak figyelni kell, én is +2-es mithralban járkáltam már az elején, +3-as pallossal. Nem költöttem magyar forintot. "Pósön" is esik bőven, nem kell költeni rá.

Tapasztalatom annyi, hogy újra és újra meg kell csinálni ugyanazokat a küldetéseket, mert a legnehezebb fokozatokon kapsz a legtöbb státuszt, ez számomra egy idő után unalmas volt. (Ez kell a későbbi küldikhez.) Vannak magyarok is szépen, csak kajabálni kell. A legjobb egy full játékos parti, mint mindig, de pénzért bérelhetsz AI segítőket is, amelyeket limitáltan persze, de egy menüből irányíthatsz... az elején garantált élvezet, de valahogy túl hamar hagyott alább a lelkesedés nálam (is). Főleg azért, mert ugyanazt a kvesztet sokszor meg kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#815) $p@rr0w

$p@rr0w
(őstag)

Érdekesen hangzik, majd ha több időm lesz leszedem.

(#816) moha21

moha21
(PH! addikt)
LOGOUT blog

beírtam a keresőbe a Dungeon Keeper 2-őt és ezt a linket találtam: [link]
most akkor tényleg ingyenes lenne? Mert itt Direct download-ba le lehet szedni.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#817) fpeter07 válasza moha21 (#816) üzenetére

fpeter07
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Valahol olvastam hogy ingyenes lett. Szedd le, sokat nem veszíthetsz :)
szerk: ja nem, az dungeons és dragons volt, pár hsz-el feljebb :B :D

[ Szerkesztve ]

(#818) moha21 válasza fpeter07 (#817) üzenetére

moha21
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Én leszedtem kiválóan fut csak jó lenne tudni legálisan tettem-e... :((( az angol nyelv szerint ingen, mármint amit ezen az oldalon írnak.

(#819) mongi

mongi
(senior tag)

Itt van jó pár összeszedett játék, fogadjátok szeretettel:
[link]
A játékok menüpont alatt találhatók a játékok. Tudom, nem nagy durranás oldal, de ha tetszik, írjatok a vendégkönyvbe :)
Terjesszétek szabadon, hagy jusson el mindenkihez :R
üdv
mongi

"Ha lenne időgépem, visszaküldenélek egy kurva generátorral, kis tévével és a nyamvadt konzoloddal a középkorba és végignézném ahogy máglyán égetnek el boszorkányságért..."

(#821) mongi

mongi
(senior tag)

bővült a lista, mintegy 80 játék van fent az oldalon :)
Pl.:
- Command & Conquer: Red Alert,
- C&C:Tiberium Dawn,
- C&C: Tiberian Sun + Firestorm
- The Suffering 1.1,
- Penumbra
- Full Spectrum Warriors
- Dungeon Keeper II
- Rise & Fall: Civilizations At War
- FlightGear

[ Módosította: daa-raa ]

"Ha lenne időgépem, visszaküldenélek egy kurva generátorral, kis tévével és a nyamvadt konzoloddal a középkorba és végignézném ahogy máglyán égetnek el boszorkányságért..."

(#823) HaaS

HaaS
(PH! addikt)

Hehh, a jó öreg Psi-Ops is ingyenes lett... nem bírom a lövöldözést, de ez nagyon kellemes meglepetés (újságmelléklet) volt. Letölthető pölö itt.

(#824) HaaS

HaaS
(PH! addikt)

Adok másik linket, egyszerűbbet... fontos lehet: a játék mérete kb 2,5 GB.

A játék honlapja itt.

[ Szerkesztve ]

(#825) JetiRulez

JetiRulez
(őstag)
LOGOUT blog

Helló!
Mostanában kerestem, ingyenes FPS játékokat, de elég sokat találtam és eddig nem leltem rá az igazira. A tapasztalataitokra vagyok kíváncsi. A játékmenet hajazzon a Counter-Strike-ra (szóval ne világháborús legyen). Eddig az Operation 7 szimpatizál képek alapján, de nincs kedvem lottózni.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..." \ Hardverapró: goo.gl/D7dkt \ Vatera: goo.gl/qxkh4 \ Telefonra, e-mailre, privát üzenetre, hozzászólásra reagálok.

(#826) HaaS válasza JetiRulez (#825) üzenetére

HaaS
(PH! addikt)

Szóval olyan se legyen, mint a Psi-Ops:)?

[ Szerkesztve ]

(#827) JetiRulez válasza HaaS (#826) üzenetére

JetiRulez
(őstag)
LOGOUT blog

Olyan se legyen, az így látomás alapján nem hajaz CS-re. :)

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..." \ Hardverapró: goo.gl/D7dkt \ Vatera: goo.gl/qxkh4 \ Telefonra, e-mailre, privát üzenetre, hozzászólásra reagálok.

(#828) Sonja válasza JetiRulez (#825) üzenetére

Sonja
(PH! kedvence)

Urban Terror?! :)

HTC Desire 500 (Android 4.1.2, HTC Sense 5.0), WayteQ xTAB-70dci (Android 4.2.2), Kindle Touch (FW 5.3.7), Nook Simple Touch (FW 1.2.1), Lenovo G500

(#829) JetiRulez válasza Sonja (#828) üzenetére

JetiRulez
(őstag)
LOGOUT blog

Kösz. Ígéretesnek tűnik. Teszek egy próbát, amint lesz rá időm. :K

(#830) Psychonaut válasza JetiRulez (#825) üzenetére

Psychonaut
(PH! kedvence)

Combat Arms nekem bejött, meg régebben a WarRock sem volt rossz...

(#831) ollie válasza JetiRulez (#829) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Na, mit találtam: Truecombat Elite

(#832) JetiRulez

JetiRulez
(őstag)
LOGOUT blog

Psychonaut: MMOFPS-ekkel inkább nem próbálkozom.
Sonja, ollie: Köszönöm az ajánlásokat, ezekkel teszek egy próbát. :)

(#833) JetiRulez

JetiRulez
(őstag)
LOGOUT blog

Tettem próbát mindegyikkel. Hát...fogjuk rá, hogy le tudnak kötni egy ideig. Persze, ha vannak jobbak is, jöhetnek. Kell valami, mert hamarosan el akarom adni a Steam profilomat. ;)

(#834) Chris_T

Chris_T
(kvázi-tag)

Mivelhogy mostanában nem nagyon van időm hosszabb játékokba belekezdeni, ezért egyszerűbb játékokat próbáltam ki, közülük néhány, amiknek ugyan nincs komoly történetük de egy rövid időre kikapcsolódhat vele az ember :)

Cliffall [link] - Pitfall-szerű mászkálós játék

SUAVE [link] - 3D-s tankos, mindeféle droidok ellen, többféle fegyverrel

Road Fighter [link] - ez is egy régi játékot idéz, tulajdonképp annak a remake-je (elég jól sikerült, csak kissé nehéz)

The Goonies [link] - egy másik remake, az előző játék készítőitől

[ Szerkesztve ]

(#835) Sonja

Sonja
(PH! kedvence)

Rise and Fall: Civilizations at War - Letöltés (2GB)

The Suffering - Letöltés (1.26GB)

Area-51 - Letöltés (1.93GB)

Most mind a három ingyenesen tölthető! :K

[ Szerkesztve ]

HTC Desire 500 (Android 4.1.2, HTC Sense 5.0), WayteQ xTAB-70dci (Android 4.2.2), Kindle Touch (FW 5.3.7), Nook Simple Touch (FW 1.2.1), Lenovo G500

(#836) JetiRulez

JetiRulez
(őstag)
LOGOUT blog

Kinek van kedve multizni Postalban? A multi verzió már ingyenes egy ideje.

(#837) djculture válasza JetiRulez (#836) üzenetére

djculture
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Vagy 1 éve nem nyomtam meg kéne nézni egyáltalán van e valaki :D

"Egy férfi évente átlagosan egy évet tölt el nők bámulásával."

(#838) Enton válasza Sonja (#835) üzenetére

Enton
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Na ezeket meglesem mind.
:K

Family Guy Online - Closed Beta - Sikeresen kifejlesztetted a "kúszókendert"

(#839) GypsFulvus2 válasza Sonja (#835) üzenetére

GypsFulvus2
(őstag)
LOGOUT blog

Köszi a linkeket! :R A Rise and Fall topicjában többen panaszkodnak, hogy nem indult el a játék. Valaki közületek beüzemelte már? Ekkora file-t csak munkahelyi trükközéssel tudnék lehúzni, mert otthon csak mobilnetem van. Jó lenne tudni, működik-e, nehogy valami területi beállítás probléma legyen a háttérben.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#840) JetiRulez válasza djculture (#837) üzenetére

JetiRulez
(őstag)
LOGOUT blog

Van egy kis forgalom. Talán max 50 ember csúcsidőben, de éjszaka is volt 3 szerver, ahol volt élet. Találkoztam öcsémet is beleértve 3 magyarral is (az egyik szervert is csinált). Csak egy kicsit magas a ping, mint a SoF2-nél. Lehet, hogy nekem kéne csinálnom, csak előbb áttanulmányozom a Dedicated servert.

(#841) JetiRulez válasza JetiRulez (#840) üzenetére

JetiRulez
(őstag)
LOGOUT blog

Fejlemények:
Képtelenség, hogy nyilvános szervert csináljak. Egyszerűen az én angol tudásom ehhez kevés. Adott a konfiguráláshoz egy postal2.ini fájl és mellékelve egy 70 oldalas PDF fájl, mit hogyan állítsak be. Felejtős! :(

(#842) djculture válasza JetiRulez (#841) üzenetére

djculture
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nemtudom emlékeim szerint pár kattintás egy dedikált szerver létrehozása,jó én nem nagyon konfigoltam jóformán ahogy default ugy hagytam.Majd holnap meglesem.tremulous közbe nemárt némi változatosság.

"Egy férfi évente átlagosan egy évet tölt el nők bámulásával."

(#843) JetiRulez válasza djculture (#842) üzenetére

JetiRulez
(őstag)
LOGOUT blog

Sose szeretek alapértelmezett beállításokat használni. Más programoknál, játékoknál kicsit könnyebb megszerkeszteni, de itt megkívántatik az idegennyelv tudás.

(#844) JetiRulez

JetiRulez
(őstag)
LOGOUT blog

Egy régi, jó játékot szeretnék megosztani veletek. Nevezetesen a Space Bastards-et.
Mivel nem találtam infót arról, hogy ingyenes-e vagy pénzes, így megosztom veletek.
[link]

(#845) ollie válasza JetiRulez (#844) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Azt írják, ingyenes.

(#846) JetiRulez válasza ollie (#845) üzenetére

JetiRulez
(őstag)
LOGOUT blog

Nem rég tehették ingyenessé, mert nekem még megvan a demója az egyik bemutató lemezen és bezáráskor írt árat, telefonszámot, stb.

[ Szerkesztve ]

(#847) S.O.S.

S.O.S.
(senior tag)

Sziasztok !

A Ballance nevű játákot keresem.
Le lehet ezt tölteni valahonnan ingyen ?

Üdv : :R

(#848) mongi

mongi
(senior tag)

Ingyenes legális teljes játékok mindenféle stílusban (RPG,FPS,TPS,MMO,sport...stb):
[link]

Retro játékok (450db feletti darabszám!):
[link]

Flash games:
[link]

(#849) Sonja

Sonja
(PH! kedvence)

Bejeweled 2 ingyen, csak ma! ;)

(#850) imrefos

imrefos
(kvázi-tag)

Hali nemtudja valaki hogy honnan lehetne leszedni a half life 1 teljes varziot ingyen???
segítséget előre is köszönöm

Imre

(#851) Tim82 válasza imrefos (#850) üzenetére

Tim82
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Legálisan sehonnan. Nézelődj Steam-en, hátha van akciósan, pár euróért.

Eladó Ultrabay Enhanced combo meghajtó Thinkpad R/Z modellekhez és Thinkpad billentyűzet 15" T4x/R5x modellekhez: http://hardverapro.hu/tag/tim82

(#852) Niczo

Niczo
(senior tag)

Akit esetleg minőségi autószimulátor érdekel ingyen (magától a Simbin-től!)
RaceRoom The Game
Itt van egy régebbi, de szintén tuti alkotásuk
Volvo The Game
Kormány erősen ajánlott mindkettőhöz!

(#853) Wolverine

Wolverine
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Red Eclipse

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#855) Sonja

Sonja
(PH! kedvence)

Ingyen tölthető a Back To the Future: The Game - Episode 1!

Regisztráció szükséges. ;)

(#856) Enton

Enton
(PH! addikt)
LOGOUT blog

ARMA II FREE:

[link]

Coming on june!!!
Nincs HD grafika, nemtudom mit vettek ki ez ügyben, meg nincs moddolási lehetőség, és single player/campaign.
Magyarán van missziószerkesztő, multiplayr. Bőven sok.

Family Guy Online - Closed Beta - Sikeresen kifejlesztetted a "kúszókendert"

(#857) csana

csana
(senior tag)

Szerepeljen itt is a hír:

Az egyik legkedveltebb csapat orientált FPS játék steamen, a 92%-os metascore-al rendelkező Team Fortress 2 mától "free to play" lett.

[ Szerkesztve ]

(#858) TTomax válasza csana (#857) üzenetére

TTomax
(PH! nagyúr)

Ez igen jó hir! Már töltöm is!

Gaming on 1440p/60Hz 42" Sony Bravia W65

(#859) Drizzt

Drizzt
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Picit régi ugyan, de Death Rally windows alatt futtatható verziója ingyen tölthető.

(#860) Sonja

Sonja
(PH! kedvence)

Skydive: Free Video Game Based on Unreal Engine

Videó!

(#861) Sonja

Sonja
(PH! kedvence)

Most ingyenes a Chester a Desurán!

(#862) Wolverine

Wolverine
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Supreme Ruler 2010 ingyen.

(#863) Wolverine

Wolverine
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ingyenesen letölthető december 31-ig a Blue Toad Murder Files: The Mysteries of Little Riddle.

(#864) Dilikutya

Dilikutya
(PH! nagyúr)

Regisztráció után ingyenes Steam kód jár az Enclave-hez.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#865) csibe1 válasza Dilikutya (#864) üzenetére

csibe1
(őstag)

Köszi!

Ingyenes Fallout 1, 2 és Tactics GOG-on!

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#866) Rendo84 válasza csibe1 (#865) üzenetére

Rendo84
(fanatikus tag)

Köszi! :R

Steam~ Rendo84, Origin~ Rendo840

Hirdetés

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.