Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz mezis #5821 üzenetére

    Én néztem ezt, Te nem... ;]
    Lehet, hogy Én vagyok balfax (lehet), de Én nem találtam Universal Repeater üzemmódot...Te igen? Ha igen, akkor hol? :U (fizikailag nincs előttem a router, különben nem kérdezném, csak az EMU...)
    Azért fontos, mert a WiFi hálózat erősítése mellett, kellene 3 darab LAN csati is, amin hálózati eszközöket kellene elérni... (Sima repeater módban nem mennek a LAN portok...(WPS repeater meg nem játszik, mert Admin-ként nem lehet osztani jogot felhasználónként...))
    Az általam linkelt ezeréves cucc, az AP ugyebár, azzal nincs is gond, de azért érdeklődöm, hogy nem-e lehetne-e esetleg-e egy ilyen, amúgy AP-re állítható Router-el is megoldani a dolgot... :R

    UI: ha másképp nem megy, akkor egy 801-es AP meg akármilyen "hitvány" router, oszt megoldom, kb pont annyibba fáj (vagy kevesebbe) mint most egy olyan Archer, ami egymagában tudja...
    Csak ha nem kell, akkor nem szeretek halmozni hálózati eszközöket (nem azért, mert ne tudnám 5 perc alatt beállítani)

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák