Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myk74

    senior tag

    válasz Vismajor17 #366 üzenetére

    Nem sok időm van sajnos a telefont tesztelgetni,de leírom EDDIGI tapasztalataimat.Deodex rom van fent.Hibát eddig nem találtam.Értesítő led haloványan de jelez,hangerő rendben van, utcán is jól hallom ha hívnak.Telefonálásnál hang minőség rendben van.Akku light felhasználás mellett min 2 nap.Komolyabb játékok viszont keményen szívják az akkut,és melegszik is a telefon,bár nem vészes.Bekapcsolt wifivel éjszaka kb 2%-ot merül.Kijelző fél fényerőn is jól látható.Kamera nem rossz ,nekem elfogadható ,de a 8 éves kompakt 4mpx-es kodak állva hagyja.Facebook és társai xarok nincsenek fent a telón,ezen progikat nem tudom hogy viselkednek.
    Soha nem használok fülest(zavar),de ezen kipróbáltam.Nem vagyok vájt fülü,szerintem közép kategória hangzásban.Gombok nyomáspontja jó,kijelző pontosan érzékel.Gps hidegen indulva kb 1 perc alatt 8-10 holdat talál ,12-14m pontossággal,én nem állítottam semmit rajta,ritkán van rá szükségem.Wifi erőssége jó,jelet jól tartja.Képernyő forgatás gyors ,ez is működik rendesen.Netezni élmény vele,több oldal megnyitva és semmi lassulás.Rezgő motor működik,bár én kikapcsoltam.Térerővel nincsenek gondok.(telenor) Egyenlőre ennyi jutott eszembe.Ha valami még érdekel valakit megnézem szivesen.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs kéz Nincs csoki!

Új hozzászólás Aktív témák