Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WOT-H-A-C

    veterán

    válasz Killerlaca #2116 üzenetére

    Na most..amit én csinálnék

    Kiválasztanám azt a romot amit relative sokan használnak... ezt nyogodtan meg is kérdezheted itt elvégre jó kis közösség ez sok segítőkész emberrel...
    Feltelepíted és használod a NORMÁL felhasználói szokásaid szerint ezzel arra célzok hogy jelen pillanatban szinte csak szintetikus tesztek futnak a telefonodon és gyakorlatilag akksi teszternek használod!! Egy jó tanács az ilyen tesztereket meg detektorokat felejtsed el!!! Meg az időképet is....Ezek mind eszik az aksit!!

    Jelenleg annyit figyeled és teszteled a telefont hogy csoda hogy egyáltalán bír ennyit.... Ha nincs a romban alapbol akkor csak csak a normál appjaid és egy battery stat legyen ami majd megmondja neked a készenléti és kijelző időt!

    Ha ez megvan akkor összelehet hasonlítani a az időket lehetőleg olyan kolegával akinek hasonlóak a felhasználási szokásai!Ebből már tudsz következtetni...
    Ha gyanússan rosszabb eredményt kapsz akkor esetleg megpróbálkozhatsz egy másik rommal de ahogy követtem a fórumot a te készüléked ilyen kiugró eset....

    Ezzel kb kitudod szűrni hogy szoftveres e a gond....

    Tehát ha továbbra is rossz az akku teljesítmény akkor kell keríteni egy másik akkut mert esélyes hogy valami hitvány darabot kaptál....

    "Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

  • 105kacsa

    őstag

    válasz Killerlaca #2116 üzenetére

    VisitorThl on 09/23/2014 @ 4:05 pm. I like MSB. It’s the Best rom today for thl t11.
    Ez egy hozzászólás a needrom-on.Szerintem az MSB V3 minden működik, az is ami a gyáriban nem.
    Már írtam neked rakj fel egy új romot.Semmi mást ne rakj fel csak a tiszta romot (wipe data) és használd 2-3 napig.Persze előtte legyen 100% töltve az aku és merítsd 15%-ig majd ismét 100% és 15% merít.Utána nézd meg az akkumulátor időt persze még nem raktál fel semmi plusz appot, (facebuck meg társai)
    Ezek után kezdj aggódni ha nem megy el 1-3 napot egy töltéssel

    ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

Új hozzászólás Aktív témák