Új hozzászólás Aktív témák

  • localhostadm

    tag

    válasz Snakeiboy #30 üzenetére

    Az első töltés (6 és fél óra) utáni együtt töltött 12 óra eredménye:

    Felhasználási körülmények:

    - 1db aktív SIM kártya
    - folyamatos mobilnetes adatkapcsolat (35,2mb forgalom)
    - állandóan futó háttérfolyamatok az alapszolgáltatásokon felül: FB Messenger, Facebook, Gmail, alap frissítési intervallummal
    - automatikus fényerőszabályzás

    - Akku állapot: kerek 12 óra után 72% fennmaradó, az első kézhezvételt figyelembe véve, átlagon felüli használat után. (Nyomkodtam, állítgattam, netezgettem.) Akku szívó alkalmazásokat nem használtam, próbálom a napi átlaghasználat körülményeit megteremteni. A meglátásom az hogy ebben az ütemben + némi játékkal és filmmel fűszerezve maximum 3 nap. Extrém használat mellett a 2. nap éjszakáján már szükséges a töltés, mert nem bírja ki a 3. napot teljesen. Maradjunk annyiban, hogy a Sony Z2-Z3nált hirdetett "Akár 2 nap"-nál többet bír és ez mindenképpen pozitív azt figyelembe véve, hogy a 3-3200nál nagyobb MOBIL akkumulátorok gyártása jelenleg eléggé gyerekcipőben jár. Az AnTuTu tesztje is ezt erősíti, átlagosként jelölte meg az akkumulátor teljesítményét, ami értelemszerűen nem a kapacitás felülvizsgálatában nyilvánul meg.

    Egy újabb írás várható, amint sikerült kinyírnom az akkut. :D

    Egy meglátás:
    - Proximity sensor (Közelség érzékelő): egy szóval, túlérzékeny. Nem véletlenül használtam az automatikus fényerőszabályzást egész nap, hisz a közelségérzékelője össze van kapcsolva ezzel a csodálatos lehetőséggel. :D Az időjárás miatt túl sok napfény nem érte így elég jól észrevehetőek a mozgás, az átlagos nappali fény és a közelség változása miatt fellépő változások a fényerőszabályzáson. Gyorsan reagál, ezzel nincs is hiba, de sajnos az a meglátásom, hogy a legapróbb eltérések is "hatalmas" változásokat eredményeznek, indokolatlanul. Kiküszöbölhető, ha nem használjuk az automatát. A többi esetben (fülre, zsebre reagálás) nem igazán számít a szenzor túlérzékenysége.

    Kamera (kép/videó/hang) és kijelző leírás holnap várható.

    Sajnos az autós GPS tapasztalatokat előreláthatólag vagy 1-2 hét múlva vagy egyáltalán nem fogom tudni elétek tárni, egyéb okokból kifolyólag. Annyit esetleg még meg tudok tenni az ügy érdekében, hogy a napi 2*1 órás buszozásom alatt "letesztelem". Viszonyítási alapnak jó lesz.

    "I try to find in Google before I ask dumb questions!" --> Google a barátod!

Új hozzászólás Aktív témák