Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz Fel #5772 üzenetére

    Köszönöm a tippet, de az AA sajnos nem megy így sem, megint keresgélhetek a játékhoz drivert, ez röhejes... (pedig összesen van vagy 3-4 játék, amivel huzamosabb ideig játszom, és a mostani driver a többihez tökéletes) és ez nagy baj, mert anélkül szegényes a kinézete, a játék meg egyelőre zöldségeses, mert csak próbálkozom vele. Ha megérdemli, vagyis 1 hétnél tovább köt le (az AA sikeres beüzemelése után :D ), úgyis megveszem, ezt megígérhetem, de nem tudom (nem vagyok hajlandó) egy demo alapján eldönteni, hogy a játék bugjai majd elviselhetőek lesznek-e a "kész" termékben. Ha ezt a kiadók/készítők (bár utóbbiak, valószínű, kevésbé sárosak abban, hogy bugos játékot adnak ki a kiadók) nem tudják elfogadni, az az ő bajuk, ettől én még nem lopom meg őket (a hülye jogvédők -tisztelet a normális kivételnek- jönnek ezzel ugye), mert ha kipróbálni sem tudnám, akkor aztán 100%, hogy nem venném meg (nem csak ezt, semmilyen játékot)... Az AA-tól eltekintve egyébként jó esélye van rá, mert pofás kis game, ráadásul ez a 2. játék, ami miatt érzem, hogy van értelme a kormánynak; bár, ha sok verseny van/lesz a hegyekben, akkor elbukott a játék, mert nagyon pattognak az autók; olyan, mintha 20 kilósak lennének. :W Enyhén kínos, és idegesítő, ettől meg már elvész a játék élvezete.
    Máshol is olvastam ezt a Network-ös hibát, összefüggésben az 1.66-os patch-csel, ezek szerint ez nem a crack baja lehet?

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák