Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz Jakab66[hun] #11350 üzenetére

    Fogalmam sincs, én 4k-ért vettem, kb. fél éve. Nekem megért annyit az online mód. Maga a játék összességében tényleg nem egy nagy durranás, rengeteg idegesítő bug-ja van; ami azt illeti, szívesebben nyomok (így, hogy van kormányom, ez lényeges, mert billről más érzés) mondjuk az NFSMW-ben egy rendőrös üldözést, annak ellenére, hogy az inkább arcade. A nagyobb problémáim: sehogyan nem hajlandó stabil 50 FPS-re, vagyis a vsync ugrott; ütközésnél néha valamitől marhára beragad (mintha a HDD-ről töltené be az ütközéshez szükséges adatokat...), sokszor már csak az a következő képkocka, hogy megyek a fal felé, a másik jármű meg 10 méterre van az én autómtól; amúgy is hajlandó akadozni, ilyen pillanatokra, amit az átlaguser észre sem vesz, de nekem ettől már többnyire élvezhetetlen lesz a játékok egy nagy része; valami érthetetlen módon csúszkál az autó(k egy része?), a legrosszabb (eddig) egy CLK DTM, pl. a hegyi részeken, megy kb. 30 km/h-val az ember, tojás a gázpedál alatt (vagy nyomom a kuplugot) és egy élesebb, emelkedős kanyarban simán a szalagkorláton találom magam, ez enyhén idegesítő, az életben egy sima tömegautóval kb. 50-nel be lehetne venni az ilyen kanyarokat (kis csikorgással :) ), nem hogy egy ilyen Mercivel; meg aztán az olyan kis apróságok, hogy pl. a kipörgésgátlót nem lehet csak úgy ki-be kapcsolgatni, ez mondjuk egy Saleen S7-nél elég kellemetlen tud lenni, ha az ember amúgy HC akar játszani, de a gyorsítást nem úgy akarja kivitelezni, hogy 300 m-es görbe féknyom van, ahogy próbálja az autó seggét visszahozni a >1000 lóerőtől csúszó autóval; néhány autónál dísznek van a belső nézet, nem működnek a mutatók; a multinál néha egy másik játékos hangjait is hallod, persze beállíthatatlanul max. hangerőn (többieknek: tudom, de a Voices ki van kapcsolva!, ennek ellenére mégis :( ); és hasonlók.

    [ Szerkesztve ]

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák