Új hozzászólás Aktív témák

  • Fel

    addikt

    válasz tomsolo #7512 üzenetére

    Ezen én is elgondolkodtam már. Hogy lehet az, hogy az autógyártók eladják a modelljeik licenszét (jó pénzért) és nem nézik meg, hogy mégis mihez kezd vele a szoftverfejlesztő...? Gondoljunk pl.: a Ferrarira. Megkötik, hogy a játékban szereplő autóikat nem lehet csak az általuk is kínált színekre festeni. Megkötik, hogy nem lehet őket tuningolni. De azzal már nem foglalkoznak, hogy az adott játékban hogyan szerepelnek a gépek? Gondolok itt a menetteljesítményekre. Elvileg azok is szépen le vannak modellezve. Van szép adatlapunk, azon a gyárinak megfelelő adatok, erre azokhoz képest nulla szinte az összes Ferrari. Saját kategórián belül nem versenyképesek (egyedül a 458 és talán a California jó), holott a valódi példányoknál nem kis pénzt ölnek bele, hogy a konkurenciánál jobbak legyenek. Nem azt mondom, hogy a gyártóknak kellene megoldani a TDU2 kocsikat érintő bugjait, de gyakorolhatnának némi nyomást a fejlesztőre/kiadóra, licensz megvonás, perrel fenyegetés, stb. Én sok gyártó helyében, soha többé nem adnék licenszt at Atari/Eden kezébe...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák