Új hozzászólás Aktív témák

  • Fel

    addikt

    válasz fatal` #5258 üzenetére

    Nem is írtam, hogy egymaga versenyezhet.... :U (Értelmezni is kellene néha, nem csak nyomni a válasz gombot..)
    A kérdése az volt, mit tud csinálni egyedül a klubban, nem az hogy tud-e versenyezni klubok ellen egymaga.
    Hagyjuk....

    Barthezz2: Ez "egyszerű" lag, magas ping probléma. Az első részben én is végig ezzel szívtam, ha 5 embernél több volt egy versenyen. Itt most job a helyzet (igaz a netsávszél kb. 10x-e a réginek). nem tudja a szerver az indításokat összeszinkronizálni és össze-vissza indít mindenkit. A réginél mindig a lefutott idő adta a rangsort, nem a célba beérkezés sorrendje. Gondolom így van ez most is. Úgyhogy, ha el tudsz indulni, akkor csináld végig a versenyt, mert lehet attól még jó helyezésed, hogy látszatra a többiek után kullogsz.
    Ez a rajtnál dadogós dolog is érdekes... tegnap Smisa panaszkodott rá egy versenyben. Akkor azt javasoltam neki, hogy álljon át a szekvenciális váltóra, ne automatázzon. (Szekvenciálisnál a visszaszámlálás ideje alatt egyesbe kell lökni a váltót, mert magától nem teszi meg)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák