Új hozzászólás Aktív témák

  • TannerHUN

    aktív tag

    Szerintem ezt a témát hanyagoljuk, ha lehet..! Mára már összefolytak a jelentések.Sajnos nem ott tart a világ mint régen.Már az RPG-t is keverik az akcióval.Pl 1990-ben ilyen nem volt és szerintem akkor volt varázsa a játékoknak, nem úgy mint most.Ma már szinte olyan marhaságok jönnek, hogy: "MMORPG, FPS-TPS stb...Azon is lehetne vitatkozni, hogy mi köze van egy FPS-nek a TPS-hez? De most komolyan... Alapból FPS, de TPS nézet is van benne.Tényleg semmi, de a mai generáció már az ilyen összefolyt játékokat kedveli.Ha megkérdezném tőlük mi az a Strogg, GDI, NOD, Duke Nukem stb. fogalmuk sem lenne róla mi az :K Visszatérve a lényegre...A Microsoft féle Flight Simulator széria is Arcade és egyben Simulation.Mivel ott van a flight options amiben ha leveszed az összes csúszkát akkor egy Boeing 747-es repülővel fejjel lefelé is repülhetsz.Ha 100%-ig kitolod a csúszkát és így próbálod, akkor a légáramlat kettétöri a gép törzsét és szívhatod mint a torkosborz...Kb 2002-2003-ra vegyítették össze a játékok stílusait (amit magam sem értek igazán).Ezek előtt tényleg csak úgy lehetett venni játékokat, hogyha levetted az Arcade címszó alatti játékot akkor tényleg azt kaptad.Manapság ez már kiment a divatból, csak üzleti célt szolgál, hogy jobban vigyék a játékot.Szerintem ezeket a dolgokat mindenki észrevette, most felesleges vitázni róla.

    TannerHUN felhasználónak 7 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! (PH megbízhatóság)

Új hozzászólás Aktív témák