Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz DigitXT #4025 üzenetére

    Az előbb voltam fent.:R (Másodszorra engedett be.) Utána semmi gond nem volt, leszállítottam Ibizán a Vipert (kicsit állatkodtam is vele, de az belefér;]), majd Televan klubjához csatlakoztam, és közvetlenül utána elkezdtem egy szállítós küldetést, aminek a közepén kifagyott (eddig ilyet sosem tett). Bugreportot küldtem, ennyit tehettem. Viszont a töltőképernyő hangulatos, és bírom a zenét, amíg kiderül, hogy nem lehet belépni.:DDD

    Shuki: nem csak rád vonatkozott, ne vedd ennyire a szívedre.;) Megértem a problémádat, lásd én is szenvedek vele... Igen, a játék még nincs kész. Nem, nem tudom, hogy akkor miért most adták ki... (Szerintem kiadói nyomásra, mint már annyiszor, de ez csak egy ötlet...) Viszont mostanáig én pl. már több órát eltöltöttem online, tehát nem mindenkit egyformán érintenek az anomáliák: bízom benne, hogy ki fogják javítani. Lehet hőbörögni (csak minek), de attól még egy szerethető játék marad és akik komolyan veszik biztos kivárják, hogy a készítők "összepofozzák".:R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák