Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzoli

    tag

    válasz Chili7 #1213 üzenetére

    Nekem mindig fenntartásaim vannak az ilyen "majd én megmondom a tutit" dolgokkal.
    Akár oktatóanyagról, tanfolyamról, vagy ehhez hasonló szolgáltatásról van szó.
    Egy tanfolyamon pl nincs kiábrándítóbb annál, ha kiderül, maga a tréner aktívan nem is kereskedik, gyönyörű képeket mutat a jövőbeli házadról, nyaralódról, hajódról, de Ő maga meg egy 10 éves suzukival jár. :((
    Nem azt mondom, hogy biztos kizárólag csak a pénzedre hajtanak, de mindig felvetődik bennem a kérdés: Ha ennyire vágják a témát, akkor vajon miért nem abból élnek meg?
    Hiszen aki kicsit is benne van, jól tudja milyen összegeket lehet itt keresni, akkor nem hiszem, hogy ez az aprópénznek számító előfizetés annyira hiányozna nekik.

    " * Mennyi ideig érvényes egy signal4x.com SMS jelzés?

    A vételi ártól maximum 20 pipes eltérésig bármelyik irányba." :F

    Ennyit az SMS elküldése, és megérkezése közti időben is elmozdulhat az árfolyam. ;]

    https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

  • álmos

    csendes tag

    válasz Chili7 #1213 üzenetére

    Vannak jó szolgáltatók, léteznek. De egy szignálszolgáltató soha nem fog a közelébe érni a daytraderek eredményeinek, plusz el is kell kötelezned magad 1 mellett, ha profitot akarsz látni. Lehet egy egész hónap semleges eredményű, vagy egy kicsit negatív, vagy egy egész pozítiv, és ezekből áll össze a profitábilis rendszer. De hangsúlyozom, hogy összességében minden ilyen havidíjas szignálszolgáltató ilyen. Akármennyire is dicsérik akármelyiket.
    Nem ritka a 600-800 pipes visszaesés, míg havi átlagban a jobbak is 300-500 pipet termelnek. Érdemes átgondolni van-e akkora tőkéd, hogy ilyenbe belevágj.

    Én sok embert láttam már sok ilyen céghez pénzt küldözgetni, és szerintem teljesen felesleges pénzkidobás volt mindegyik, még ha épp plusszos is volt a hónap. Inkább tartsd meg azt a pénzt, mert könnyen elfolyik, ha ilyen lehetőségek után szaladgálsz. Ami néhányszáz dollárt ilyen helyeknek adományoznál, inkább fordítsd élő kísérletezésekbe. Szerintem az mindennél többet ér, mer az tesz majd igazi daytraderré.

    Vagy majd egy hónap múlva írj egy emailt, hogy a most tervezett, nem kevés jót ígérő projekteim hogy haladnak :K

    [ Szerkesztve ]

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz Chili7 #1213 üzenetére

    Rajtuk kívül még legalább 4 ilyen szolgáltatót ismerek....az egyik ilyenen rendkívül jó traderek vannak....csak emlékeznék a linkre...ha jól emlékszem az egyik hátulütője a brokicégek voltak akikkel kapcsolatban álltak...

    fulekitrading.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák