Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzoli

    tag

    válasz Fecdzo #1211 üzenetére

    Stratégiáról jut eszembe!
    Ma próbálgattam egy 4 time frame Stochastic indikátort. Tegnap este az villant át az agyamon, hogy a különböző idősíkok hullámai vajon milyen hatással vannak egymásra, és ezáltal az árfolyamra.
    Az elgondolás szerint erősíteniük kellene egymást a különböző idősíkon, de azonos irányban induló / futó hullámoknak. Valami ilyesmit mond a fizika is. :)
    Az indikátor 1 ablakban rajzolja meg 4 tetszés szerint választható idősík különböző értékekkel paraméterezhető stochastic indikátorát. Az irányt a nagyobb idősíkok hullámai mutatják, pozíciót pedig a kisebb idősík hullámának irányba fordulása után vettem fel. Megerősítésre Williams %R, és RSI-t használtam.

    Az eredmény: [link]

    A trade-ben több hibát is vétettem. :(
    1, Túl korai volt a nyitás. /volt még 1 kör lefelé, amit élesben nem biztos, hogy kiülök :) /
    2, Túl korán zártam, :W hiszem még legalább ugyan ennyi pénzt (ha nem többet), hagytam benne.

    De az elgondolás úgy tűnik működik. 6:1 arány volt a nyerő/bukó üzletek száma vele ma.

    Elégedett is lennék 20 perc melóért kb 60000 Ft fizuval naponta. (CHF alapú a számla) :C
    Na de ami késik nem múlik. :DDD

    https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

Új hozzászólás Aktív témák