Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galocza

    aktív tag

    válasz bango #814 üzenetére

    én saját gyengus, helyi hálón levő netbookomat lesném, és szüleim 2 gépét távolról.
    -tv nekem is ezt csinálta, arra hivatkozva, hogy márpedig én üzleti célra használom. fel is kaptam a cukrot, mivel nem, pedig kényelmes lenne a munkahelyi gépet is azzal kukkolni (ehelyett vnc+ultraviewer).
    -ultraviewer (ingyen céges használatra is) funkcionalitásban majdnem mindent tud, amit tv (a fileküldözgetés primitív csak), de naon megbízhatatlan: a szerver része gyakran megdöglik, és újra kell indítani. ez nem gond, amikor van vki a volnal túlvégén, aki újra tudja indítani, de amúgy nem jó... prociban kicsit többet eszik mint tv.
    -cloudberry remote assistant (ingyen céges használatra is) szintén hülyébb filekezelésben, de amúgy teljesen jónak tűnik. sajnos naon sok procit zabál, öreg netbookomon csak alapdolgokat lehet mellette művelni, vagy azt sem. ha cpu nem korlát, ez lehet ingyenes, jó megoldás!
    -supremo (csak magánhasználatra ingyen): csak ki akartam próbálni. "feltettem" a netbookra és aztali gépre és az ELSŐ csatlakozási kísérletnél aszondta, h céges használat és átvált 21 napos kipróbálási verzióra. úgyhogy szidtam anyukájukat és lepucoltam.

    hogy tv és supremo mért hazudja, h céges a felhasználás? a gyanúm az, hogy mert helyi háló. azt hiszik, hogy ha lan, akkor már rosszalkodom - 2019-ben, amikor nem extra 1 háztartásban több gép. kísérletezem tovább, van mivel, ezek meg gebedjenek meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák