Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palancsa

    csendes tag

    Kedves Teasüti! (És a többiek)

    Először is engedjétek meg, hogy elmondjam, mennyire csodálom amit kihoztok ebből a programból.
    Irigylem tőletek az észt :), a türelmet, és a kitartást.

    Én ma bukkantam rá a taskerre és erre a forumra is. Teasüti nyitó hozzászólása, és ahogyan leírta, hogy miket készített, egyszerűen ámulatba ejtett.

    Gondoltam én kis naív..hogy belevetem magam, letöltöttem a próba verziót, és gyakorlatilag egész nap próbálkoztam.

    A nap végére be kellett látnom, hogy ehhez én kevés vagyok. Félre kellett tennem a büszkeségemet (mert ez számomra hónapokba telne).
    Elhatároztam, hogy letöltöm Teasüti projektjeit.

    És amiért igazából írok:

    Ez sem ment zökkenő mentesen. Lejött a 4 db file, kitömörítettem, és szemben találtam magam csodaszép kínai írásjelekkel. Nagy nehezen rájöttem, hogy át kell nevezni a fájlokat prj.xml-re, na ennek nagyon megörültem. De az örömöm sajnos nem tartott sokáig. Mert a 4-ből, csak 2-t sikerült importálni (hardver, telefon), a másik kettőnél: "failed to import profile data" kiírás jelenik meg. /mikor a két projekt felkerült, akkor ámultam csak igazán! - gratulálok!/

    Kedves Teasüti, ha tudnál nekem segíteni, hogy mi lehet a gond? vagy ha esetleg feltennéd, elküldenéd nekem mailben (palvolgyianiko@citromail.hu) azért marha hálás lennék.

    Előre is nagyon köszönöm, ha tudsz, tudtok segíteni!

    Üdv: Anikó

  • palancsa

    csendes tag

    válasz Teasüti #949 üzenetére

    Kedves Teasuti! Nagyon köszönöm! Nem erről a linkrol szedtem le először,innen zökkenőmentesen ment minden. Már egész testre is szabtam a projekteket, kitotoroltem amire nincs szükségem, mint pl a suli profil. A home-ot wifi near-el állítottam be, mert a cella infos beállítást nem találom, meg nem is értem. De a legjobb az egészben hogy sok helyen megértettem a beallitasokat, sokat tanultam így.
    Két dolgot nem érték még. Az egyik, h ha nincs semmi a google naptaramban(ezt nem biztos h sikerült beállítani), vagy nem találja a naptart, akkor az általam beállított ébresztő után is beszél?
    Illetve a koponyeg.hu-nál hogy állítom be hogy a szegedi időjárást mutassa? Vagy automatikus?
    Előre is köszönöm a választ és mindent! Puszi: Aniko

  • palancsa

    csendes tag

    válasz Teasüti #952 üzenetére

    Gondolom már eleged van belőlem, meg a butuska kérdéseimből...
    De csak még egyet lécci lécci lécci....

    Szóval a köpönyeget sikerült belőni ha minden igaz, nagyon köszi! (sosem jöttem volna rá, hogy a weblap jobb felső sarkában lévő kis miniatűr ikon hozza a megoldást:))

    A do Calendar taskban van egy HTPP get, abban egy PATH: ide volt irva egy zárójeles rész, amibe valamilyen ID-t kell beírni, /%40gmail.com/private-(..)/basic/, na én kis naív beírtam a felhasználónevemet a zárójelet kitörölve ----kérlek ne nevessetek ki :)----de gondolom nem ezt kell, mert amikor este do calendar volt, valami hibákat írt ki. (sajnos olyan gyorsan eltűnt, hogy nem sikerült feljegyezni) És az ébresztőt sem állította be.

    Ebben még esetleg tudnál segíteni? azután ígérem próbállak békén hagyni:)

    Előre is köszönöm. Puxa: Anikó

Új hozzászólás Aktív témák