Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz palancsa #951 üzenetére

    Nem tesz semmit, a köz javára raktam fel ezeket, örülök, ha célt értek végül. :)
    (Ettől függetlenül az én szellemi tulajdonom, ha viszontlátom vmelyiket a Play-en, velem gyűlik meg a köz baja. ;] )
    A gyári androidos ébresztésre reagál az Alarm event. Igen, beszél majd. De ha előzőleg nem töltötte le a naptárból az adatokat, akkor csak az időjárást olvassa fel. Ami meg nem automatikus, hanem felmész a Köpönyegre, letöltesz egy rss feed-et, miután megnézted a saját városod időjárását, majd az rss feed url-jében megtalálod a regió kódodat, amit meg kell változtatni Tasker-ben a Http Get parancsnál. Meg lehetne csinálni automatikusra, de túl bonyolult - beszerezni a régió kódokat, majd a lekért pozíciót egyeztetni Magyarország régióival (utóbbira ötletem sincs, de talán a Google Maps API-ja képes lehet rá).

    (#950) LordRajZoL
    Hát jah, elvégre sosem volt célom univerzálisan használható kész megoldásokat szolgáltatni, csak amolyan tanuló példákat. :R
    Ezek ebben a formában nekem vannak testre szabva. :)

    Gondolkodtam már rajta, miként lehetne ebből univerzálisan futtatható app-okat készíteni, de annyi mindenre kellene gondolni hozzá, h nagyon nyögve nyelősen lehetne ezekből Play-re való app-okat gyártani. :(
    Már egy telefon inicializálása is fejtörés okoz, hogy bármilyen telefonon azt csinálja, amit szeretnék, vagy ha nem, akkor automatikusan hozzá idomuljon az adott környezethez. :F

    [ Szerkesztve ]

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz palancsa #954 üzenetére

    Ne mondj ilyeneket! :N
    Ha így lenne, válaszra se méltatnálak. ;]
    Ez egy fórum, és épp ez a lényege. :)
    Ugyan nekem eddig nem igazán térült meg a befektetett energia ebből a topikból (a munkáimat nem befolyásolta egyáltalán), de kineveltem egy pár fős közösséget, ha lehet így fogalmazni. :D
    Meg aztán vhol el kell kezdeni!

    Do calendar...
    Keress rá a topikban a "privát url" kifejezésre! ;)

    Aztán a jövőben se zavartasd magad, ha kérdésed akad!
    Remélhetőleg vki válaszol majd, ha nem is feltétlen én.
    Ez is volt a célom a topikkal, h magyar nyelvű segítséget találjunk és nyújthassunk.

    Ha megy az angol, akkor ajánlom figyelmedbe neked is a Tasker Google csoportját.
    Felkészültebb és jóval nagyobb közösség a miénknél.
    Ami engem illet, én oda járok segítségért. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák