Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz bacus #1344 üzenetére

    3. a feltételeknél válaszd ki, hogy melyik appoknál akarsz gpst kapcsolni, állitsd át egy globális változot
    4. még egy profil, ha a globális változó megegyezik akkor secure settings gps on, exit task gps off
    5. gps alkalmazás kikapcsolása után egy taskkal törlöd a globális változód.

    Nem bonyolult ez egy kicsit? :N
    Szvsz elegánsabb közvetlen az App context-et használni és Exit-nél várni egy pár percet, ha esetleg újra előtérbe kerülne a program. Így probléma nélkül kezeli az alkalmazások közötti váltást is.

    Bár talán ez is egy programozói szemlélet, amit nem ismerek. :R De nem jut eszembe más felhasználása a két profilos megoldásodnak. Nem mindig kell ennyire modulárisan gondolkodni, elég csak a Task-ok szintjén. A profilokat sztem kár fölöslegesen szaporítani.

    Ha jól emlékszem talán tőled láttam olyan megoldást, hogy egy változóval számolod mennyi igény keletkezik egy adott funkcióra és ha több, mint nulla az érték, akkor aktiválod. Na én ezt már akkor sem értettem, ez miért indokolt?
    Túl bonyolult. :B

    [ Szerkesztve ]

  • fujifilm1

    senior tag

    válasz bacus #1344 üzenetére

    Szia,

    >sem a bénaságodról nem tehet

    Ezzel mondjuk nagyjábol lenulláztad a késöbbi segitő szándéku soraidat, amiket egyébként nagyon megköszöntem volna... :)
    (Mlyen alapon bénázol le valakit akit nem ismersz?)

    Az előző hozzászólásomban leírtam hogy sikerült a Secure Settings +pluginje segítségével megoldani a GPS bekapcsolást, csak a SS+plugin, sajna elrontotta a telo egyik alapfunkcióját...

    Na mindegy azért köszi, hogy probáltál segíteni.

    Üdv,
    Robi

Új hozzászólás Aktív témák