Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz DeathAdder #3978 üzenetére

    Előre is megjegyzem, hogy sohasem volt lilapopóm én maradok a 4.2-nél... Ezért lehet, hogy neked nem fog menni.

    Az eszköz rendszergazdáknál engedélyezve van a secure settings?

    Alapvetően sokféle megoldás létezik a mobil lejelszavazására/feloldására. Ha a set pin, clear pin páros nem megy, akkor a keyguard állítása nem segít? (Úgy tudom, a Tasker-beli kg (keyguard) állító "kapcsoló" nem működik 5.* tól, de a secure settingses igen.

    Csak egy röpke kérdés. Van a set pin mellett piros x vagy valami, ami mutatná, h nem működik? Mert ha nincs akkor érdemes diagnosztizálni a hibát.

    Másik hirtelen, picit fapados megoldás, amihez nem kell secure settings, csak tasker, meg busybox bináris+root, az az, hogy a /data/system/password.key-t átmásolod egyszer egy más mappába is. Aztán beállítod a taskert, hogyha wifin vagy, akkor egy shell lefusson rootként, az rm /data/system/password.key tartalommal. És ha nem vagy wifin, ugyanúgy egy shell script (szintén root) lefusson a busybox cp /<mappa ahova tetted a másolatot>/password.key tartalommal.

    Ui.: Bocs a csapnivaló tagolásért... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák