Új hozzászólás Aktív témák

  • CWorm

    aktív tag

    válasz bacus #1236 üzenetére

    Tudom, hogy van ilyen app, csak arra gondoltam, hogy biztos megoldható ez valahogy a Tasker-rel is és akkor nem kell hozzá külön app.:) Még megpróbálok valamit kitalálni.

    Megpróbálom érthetően leírni, hogy van beállítva most a nem működő "flip2mute" funkcióm:
    Van egy globális változó, a %Hívás, aminek értéke alapból 0.
    Van egy ilyen profil:

    Event: Phone ringing -> Enter task: Bejövő hívás

    Ez ennyi. A "Bejövő hívás" task ennyit csinál:

    Variable Set: Name %Hívás To 1 If %Hívás != 1

    (Van egy olyan profil is, ami akkor aktiválódik, amikor a %Hívás variable 1-re set-telődik, és akkor meghív egy "Bejövő hívás fényerősítő" nevű taskot [exit itt sincs], ami 30 másodpercre maxra tolja a fényerőt, aztán visszaállítja, de ennek valószínűleg nincs köze a problémához, ezért nem részletezem.)

    Hívás némítása nevű profil:
    State: Orientation: Face Down
    State: Variable Value %Hívás, Maths: Equals, 1
    Enter task: Némító
    (itt sincs exit)

    A "Némító" task:
    1. Variable Set: Name %ElőzőHang To %VOLR
    2. Ringer Volume: Level 0
    3. Display Brightness: Level 0

    Ez egyelőre ennyi, mivel a tesztelés során nem akart működni.
    Az a profil, amiben csak az Orientation: Face down szerepel condition-ként, az sikeresen meghívja a Némító taskot, és ha felfordítom a telefont, akkor valamiért csörög tovább (pedig láthatjátok, hogy nincs ilyen beállítva)

    A Run log alapján a "Hívás némítása" profil meg sem hívódott, csak akkor, amikor kiszedtem belőle a variable value state-et. Szóval ennek a környékén lehet a probléma...

    (Tudom, hogy erre is van külön app, de ha már egyszer az ember megvette a Tasker-t... :) )

    Szerk.: persze van külön Bejövő hívás vége profil is, ami 0-ra állítja a %Hívást, de gondolom ezt most nem kell itt részleteznem.)

    [ Szerkesztve ]

    Félig ember, félig medve, félig disznó

Új hozzászólás Aktív témák