Keresés

Aktív témák

  • dex87

    csendes tag

    Sziasztok! Nekem is SP780-asom van, már több mint egy éve, és meg kell mondanom, én is elszenvedtem annak idején a torrenttel, és annak hála össze vissza állítgattam mindent. Persze mikorra jó lett, akkor meg már annyira át volt állítva minden, hogy szinte netezni sem tudtam. Aztán jött egy reset (gondoltam én, így minden megoldódik) , ahogy a könyve is írja vagy fél perc gombnyomás ott hátul, és azóta minden jó, csak a 2es telefon nem működik azóta az istennek sem (az 1essel semmi baj nincs), és sokkal lassabban is tölt be az egész. A resetig semmi probléma nem volt (leszámítva az állítgatásomat, működött minden), meg még most sem lenne baj, hogy nincs kettes telefon vonal, ha nem kéne a másik szobába. Remélem valaki tud segíteni. Az, hogy bekapcsolásnál nagyon lassú, már meg van szokva, de a telefonnal nem tudok mit tenni.

  • dex87

    csendes tag

    Hehe... ügyes voltam. Gondoltam, addig, amíg valaki elolvassa amit írtam, addig resetelek egyszer, és láss csodát... már az egyes telefon sem megy :) (Hétfőn asszem belátogatok az egyik rózsaszín óriáshoz, hátha vissza tudják aktiválni a telefont) Egyébként meg kell cáfolnom téged, mert mikor hozták, akkor még szórakoztam is azzal, hogy saját magamat hívtam, és mikor az egyiken hívtam magam, a másikon csöngött (sőt még fel is vettem, és beszéltem "magammal" (nem kell hülyének nézni, csak nekem is furcsa volt)). Szal biztos, hogy működik, meg addig jó is volt, míg meg nem volt az első reset :( Azért köszi

  • dex87

    csendes tag

    Sztem nem, ez olyan, mintha konnektort konnektorba akarnál dugni. Bár ott lehet buherálni, és ha szétszeded, akkor tudsz kötözgetni, de én ugyanezt azért nem tenném meg egy Thomsonnal. :D Nem vagyok teljesen hozzáértő, csak egy vélemény :)

  • dex87

    csendes tag

    A hátsón reseteltem, de nem jó ott sem. Hát fogtam magam, és felhívtam a 1412-őt, ahogy ajánlottad, de ott meg előre közölték, hogy néhány körzetben nem működik bizonyos szolgáltatásuk, és már dolgoznak rajta. Hát, hogy holnapra lesz-e már vagy nem, azt az isten sem tudja, vagy az is lehet, hogy nem, de akkor biztos bejelentem hibára. Egyébként azt azért nem tudom, hogy hogy is van az, hogy van net, de telefonvolnal meg nincs. Mert elvileg a Thomsonon keresztül kapom a telefonvonalat is, meg a netet is, szal így elég érdekes egy helyzet sztem. :W

  • dex87

    csendes tag

    Heh... felhívtam őket, közöltem a problémát, felírtak egy csomó adatot ami 11 percembe került :W és kb. 2 óra múlva már vissza is kapcsolták a telefont. Gyorsak voltak :DD Persze már működik mindkettő vonal, és semmi akadás sincs. Hogy erre miért nem jöttek rá maguktól, hogy rossz??? :) Azért köszi a segítséget mindenkinek... Ezer köszönet :R

  • dex87

    csendes tag

    Tavaly előtt vaterán vettem egy ST-780WL-t keresztapáméknak és egy ideig működött is. Aztán először csak a WiFi ment el, majd jött vissza, akár naponta többször is, aztán már sokszor be sem kapcsolt. Most ott tartunk, hogy akárhányszor próbálom bekapcsolni, a piros POWER LED-től tovább nem jutok, tehát még csak az sem zöldül be. Reset gomb nem használ!!! Már darabokban van, és úgy "vizsgálom" de semmi külsérelmi nyom nincs rajta, leégve sincs sehol sem szemmel láthatóan. Mit tegyek vele? FW frissítés is csak úgy menne, ha bezöldülne, szóval az is kilőve.

Aktív témák